Westeincard.com - Krapšana

Labdien iegādājos westein mastercard lietoju jau piecus mēnešus,te viena jauka diena vaidzeja norēķināties veikalā nekā aizgaju uz bankomātu arī nevar izņemt naudu,zvanu uz westein iziņu filieali pa norādīto nr,viņi adbilt jusu konts ir nobloķēts izlasēs kartas veida lai pārbaudītu lidzekļu izpausmi,iegaju epasta ja atsūtīts jūsu konts bloķēts ludzu sniedziet paskaidrojumu par naudas iscelmi un kam jums viņa vaidziga un atsutiet visu dokumentus par naudas iscelsmi,protams es viņiem aisutiju visus darba līgumus algas lapiņas nodokļu ligumu,viņi atsūtīja paldies jusu dokumenti saņemti tiks iskatiti 72 st laikā jau nedeļa galā viņi tik sola,jas tiks izskatīts dos ziņu,man pat vair nau cerību un nezinu kur griesties.varbūt vēl kādam ir problēma var padalīties

C critical thinker 03.09.2018

ge ge, pārrēkties. šitas ir no tiem delfu komentētājiem, kas varonīgi 'draudēja' savu piķi pārcelt uz visādām karšu bankām :D

A aleksandrsseidars 04.09.2018

Gege tu vispār zini par ko runa,komentus atstai ja zini par ko runa ir

C critical thinker 04.09.2018

es neatstai koments

Dainis 04.09.2018

Westeinā kontus taisa tie, kas mēģina no vida ienākumus paslēpt, laikam šoreiz nesanāca.

A aleksandrsseidars 04.09.2018

Ja nezin tad nerunā viss tiek maksāts

C critical thinker 04.09.2018

turpini 'griesties'

E Edgars Tīğeris 02.08.2019

Un ka ta beigas palika jums atguvat naudu vai ne