LV RU

Wellstar - Krapšana

Vēlos padalīties par krāpniecību no byas. Stāsts sākās ar to, ka nopirku komplektu ar 3 ierīcēm (seja, kermenis, mati) + šis tas no kosmētikas par 627 eiro. Cena ar atLaidi jau. Iegādājos no inga kruglauža. Tas bija 2019 gada oktobrī apmaksāts. Obligāta noruna ka 6 mēnešus pēc kārtas pēc pirmā pirkuma veikšanas ir jānopērk reizi mēnesī kosmētika vismaz par 69 eiro + piegādes izmaksas =pāri 70 eiro. 69 eiro - aptuvenā bundzinas Cena par 15 - 50 ml kosmētikas. Novembrī veicu pirkumu par 123 eiro +piegādes izmaksas (aptuveni 4 eiro) . Decembrī veicu pirkumu par 73 eiro. Decembrī saņēmu daļu (1 sejas kopšanas ierīci un no trim apmaksātajām oktobrī un daļu no kosmētikas kas ietilpa šajā komplektā) . Janvārī nu jau ar aizdomām apmaksāju vēl vienu pirkumu, 83 eiro. Bet ticība tam visam sāka pazust tā kā cits nekas netika atsūtīts. Un tad janvārī atnāca decembrī maksātais pirkums, par 73 eiro. Viena no latviešu tirgotājām ārzemēs, kas it kā daudzus gadus esot tajā kompānijā, un tādā veidā pelnot naudu, pārliecinājamani ka kompānijai ir kādas grūtības, man ir vnk jāgaida un viss būs. Sākumā viņa mēgināja mani pārliecināt, ka es kā nepacietīga maita nevēlos gaidīt. Pēc tam saprata ka taktika izvēlēta nepareiza un pārslēdzās uz to - ka viņa paņēma time out no šīs kompānijas un tā kā šobrīd tur neesot utt. Kārtējās paSakas. Rakstīju uz epastu kompānijai - viņi atbildēja ka naudu var atgriezt par nesaņemto preci, un pēc tā visas nākamās ziņas tika ignorētas. Naudu protams neviens neatgrieza. Marita liepiņa, vietējā šīs kompānijas tirgone, kas piesaista jaunus pircējus ar saviem semināriem, stāstot par to, cik liela vinnētāja ir sieviete kas iegādājās augstāko hi tech tehnoloģiju no ķīnas, teica ka naudu atgriež, kad prece nebij saņemta un ja klients vēlas. Bet kompānija ignorē visas turpmākās vēlmes. Tādēl, ja pirksiet šos līdzekļus, rēkinieties ar to, ka preci varat nesaņemt vispār. Gala rezultātā neesmu saņēmusi pirkumu par 123 un 83 eiro, un pusi no pirmā komplekta 627 eiro, ierīce kerMena kopšanai (300 eiro vērtībā) .

Papildināts Gtfdj 01.07.2020

Iespējams tikai pateicoties PTAC, pēdējais maksājums tika atgriezts jūnija 2020 beigās, jo līdz tam visi mēginājumi sazināties ar kompāniju bija veltīgi.

G

Komentāri (8)

Pērc labak Drogās, būs 100x lētāk

G Gtfdj 12.03.2020

Neesmu pārliecināta vai tur labāka kvalitāte, bet nu naudu neizkrāps noteikti 😁

Z Z.P. 01.07.2020

Nauda beigās tika atgriezta

Z Z.P. 01.07.2020

Cilvēka vārdu un uzvārdu parasti raksta ar lielo burtu!

Z Z.P. 01.07.2020

Preci iegādājas no kompānijas nevis privātpersonas!

I incy 03.07.2020

Gtfdj, varat komentēt, vai griezāties pa tiešo PTAC, kad no kompānijas nesaņēmat atbildi? Man līdzīga situācija. Kopš novembra gaidu. Apnika gaidīt :) lai gan paši produkti ir lieliski, kompānijas klientu serviss...briesmīgs.

G Gtfdj 03.07.2020

Jā, pa tiešo PTAC, vēlāk ar viņu starpniecību komunicēju ar ECCLATVIA, iesaku, ja vajadzīga palīdzība

I incy 03.07.2020

Paldies!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes