Wellness Herbalife Nutrition Maija Fjodorova - Krāpšana

Šis uzņēmums latvijā ir jau ilgus gadus un veiksmīgi realizē krāpnieciskas darbības. Jūs vienmēr pamanīsiet skaļas reklāmas, tomēr produkti nav brīvi iegādājami, tie nopērkami tikai pie konsultantiem ar daudzkārtīgu pārmaksu. Viņi sevi pozicionē kā klubiņu ap katru no konsultantiem.
Produktus tirgo bez kases aparātiem un čekiem, jūs nekad neuzzināsiet īsto produkta cenu. Paši produkti varbūt arī nav slikti, kaut gan vai kāds to ir pārbaudījis?
Biju piedalīties 10 dienu tā saucamajā svara nomešanas maratonā, man tas izmaksāja ap 200 eur.
Abonoments 100eur + produkti ko iegādājos vēl tikpat.
Šis uzņēmums sākumā dāvina dāvanu karti, tas ir tik daudz lai jūs uzkāptu uz svariem un saprastu cik viss ir slikti, pēc tam jūs maksātiet līdz mūža beigām, jo tas ir vienīgais veids kā sasniegt rezultātu, tā viņi saka. Viņu politika ir iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku, jūsu ģimenes locekļus, draugus, kolēģus, utt. Viņi par to maksā, bet maksā ar produktiem, kurus it kā dāvina, maksā ar savu iekšējo virtuālo naudu - kuponiem.
Veselīgs dzīvesveids ir ļoti labi, bet vienmēr jāsaprot par kādu cenu! Dzīvojiet veselīgu dzīvesveidu, kustieties, ēdiet sabalansēti un pozitīvi domājiet un neatdodiet savu naudu krāpniekiem. Lai jums izdodas!

V

V vikings09 30.03.2019

Herbalife rīko svara nomešanas maratonus ar sacensības principu par ko paredzēti bonusi balvas utt., tomēr pat ja jūs uzrādīsiet pat trīs reizes labāku rezultātu par citiem, balvas vienmēr saņem viņu pietuvināti cilvēki, kuri izrādās katru dienu ir likuši reklāmas par šo produktu internetā, un pildījuši vēl visādus nesaprotamus sētas likumus un viņu nopelns vienmēr būs 10x lielāks par jūsējo. Tas ir pārbaudīts fakts.

Ventilators 01.04.2019

Nekas nav mainījies izņemot cilvēkus. Vienu reizi esmu bijis un mani izdzina, jo brīvdomātāji neinteresē. Sekli jāklanās pret produktu. Jautājumi bija saturīgi.. he he.. ak šie labie jaukie laiki.

Kad iesaistījāties un maksājāt, jums neienāca prātā visus čekus paprasīt un vnk atteikties no tā par ko maksājat, ja nedod čeku? Comon. Beidziet lētticīgi uzticēties visiem. Tagad, kad neesat novērtēta/s rakstāt sūdzības. Saprotu, ka kantoris slikts, bet jautrs, ja ietrāpi kādā seminārā (pavilkt visus uz zoba), bet nu maksāt... par ko? Normāla naudas summa ieguldīta, kas būtu ar treneri zālē + saturīgs uzturs. Vnk treneris un uzrturs būtu jūsu roku darbas un liela apņemšanās. Beidziet kakāt uz iekšu.