www.sudzibas.lv well-looking nesaņemta prece

well-looking - nesaņemta prece

Neiesaku cilvēkiem iepirkties šajā internetveikalā. Pasūtiju cepuri. Pēc viņu distances līguma ir noteikts, ka preci piegādā līdz 3 nedēlām. Gaidu - cepures nav, vairākkārt rakstiju e-pastus - neviens protams neatbild. Atnāca kādā dienā sms, ka rīt kurjers piegādās, protams arī pēc pāris dienān nav nekādas paciņas man. Kad aizsūtiju vēstuli ar pieprasijumu atgriezt naudu, citādi vērsīšos patērētāju tiesību aizsardzības centrā- atnāca vēstule, lai atsūtu konta numuru. nekādi paskaidrojumi, ne pat atvainošanās nekas tāds nebija... Briesmīga apkalpošana un attieksme pret klientu. Šī nebija pirmā, bet noteikti tā būs pēdējā reize, kad sūtiju šajā internetveikalā kaut ko. Ceru, ka atgriezīs naudu vismaz..

I