Well looking - Krapshana

Pasútíju kleitas ménesi atpakal. Samaksáju, péc 2 nedélám atnáca prece, vienas kleitas nebija! Izlasíju pievienoto véstuli (Lūgums izvēlēties citu preci par summu 19.99 Ls.(lai gan manas kleitas vértíba bij 20.99) Kā kompensācijā par to, ka vienas preces vairs nav pārdošanā, piedāvājam izvēlēties jebkuru preci 10.00 Ls vērtībā.
Ta arí tika izdaríts! Gaidíju 2 nedélas, lai gan preces ko izvéléjos bija sadalá - preces kuras ir iespejams iegáties uzreiz (piegáde 3 dienu laiká).
Tika zvaníts, rakstíts uz epastu, atbildes nebija!
Péc daudziem meginajumiem, tomér izdevas sazvanít, sieviete, kura atbildéja, solija, ka preces ir noliktavá un sodien tiks izsútitas. OK.
Gaidíju pacinu! Sanému... un atkal... vienas preces nav!!! (biju izvéléjusies 3 preces, sanému 2)
Uzrakstíju, lai paskaidro man kapéc tá, atbildes joprojám nav, uz tel neatbild!
Esmu vílusies sajá firmá, vai tik tiesám, neprotam kontakteties un pieklájíbas péc atbildét uz zvaniem un epastiem?
Palasot atsauksmes par so firmu, sapratu, ka neesmu vieníga, kura ir nonákusi sádá situácijá!!!
Tápéc mílie cilvéki, nesadarbojieties ar so firmu un tás párstávi, búsiet iztéréjusi naudu un sabendejusi nervus.

T ToSandra 24.02.2011

Latviešu stulbumam nav robežu!

Z Zinaida 25.02.2011

I ti do sih por hodi6j goloi zopoi?

R ruslans 25.02.2011

Ka var apgerbu pirkt interneta, vai mums trukst labu veikalu.
Mulku tauta dzivo mulku zeme

T ToRuslans 25.02.2011

Muļķu zemē internetā var pasūtīt ne tikai apģērbu, bet arī sievietes!

K Kristers 25.02.2011

Jums tikai nodirst kadu!!!
Kada jums dala, ko kurs netaa pasuta?
Latviesi vnm ir bijusi mulki, VISI, ari jus, kuri te kaut ko komente!

Z Zinaida 25.02.2011

Krister, a ja tebja posilaju nahui!

K Kristers 26.02.2011

Zinaida, Tu laikam to tikai ari maki, Tu nemaz neiebrauc teksta, bet gvelz tizlibas
Iemacies valodu!

S Svetlana 30.03.2011

Daudzkārt biju pasūtījusi drēbes no Well Looking.. man vienmēr viss bija kārtībā, viss bija nokomplektēts tā, kā biju izvēlējusies.. un ļoti ātri bija veikta piegāde! Man nav par ko sūdzēties!!! Ja labi runāt un piegādātājiem, tad vienmēr var sarunāt tā, lai ir izdevīgi tieši Tev! Ja viņi raksta, ka piegādei jābūt 3 dienu laikā, un paši piegādā pēc divām nedēļām, Tev ir visas tiesības pieprasīt morālo kompensāciju par nosacījumu neizpildi no viņu puses. Tikai vajag darīt, nevis klusēt un domāt, ka viss tiks izdarits pats no sevis!

S Sirsninja 16.01.2012

Sveiki! Vēlējos vairak info precizēt par preces pasūtīšanu no Well - looking. Neesmu to vēl darījusi, bet tā kā ļoti patīk piedāvāto apģērbu klāsts, vēlos to izmēģināt. Sakiet lūdzu vai zinat no kurienes viņi ved šīs preces? Jo kad biju jautājusi to Well-looking pārstāvim, nosūtot e-mail, neviens nesniedza atbildi. Papildus tam biju iegādājusies preci, kas bija uz vietas, taču kvalitāte pasliktinājās jau pēc mēneša. Un ko darīt šajā situācijā, ja prece netiek piegādāta laicīgi? Vai ir kādi ieteikumi? Pati papildus biju iegādājusies apģērbu Starstyle - kur kvalitāte neapmierināja. Un Dressluxe, par ko neko sliktu nevaru teikt.

C Clio2008 17.01.2012

Es savukart loti gribeju pasutit no viniem apgerbu, tik skaistas drebes un tada izvele, neviena cita interneta veikala tik daudz modelu nebiju redzejusi, bet bija bail nedaudz sutit. Uzrakstiju uz epastu vai nevar sarunat, ka norekinasos, kad sanemsu preci. Meitene, atbildeja, ka ja varot (tik vajadzeja tadu ka mazu drosibas naudu iemaksat 1 Ls). Pec divam nedelam uz manu pasta nodalu atnaca prece, turpat pasta norekinajos par preci. Taka varu teikt visu to labako!

S Sirsninja 17.01.2012

Un vai atsūtītā prece bija arī pēc izskata tāda pati, kā uz fotogrāfijas? K ā ir ar kvalitāti? Un kā bija ar izmēriem? Jo citreiz pasūti itkā savu standarta izmēru, taču sanāk vai nu par mazu, vai par lietu. Kā ir šajā gadījumā?