www.sudzibas.lv WELDKOM SIA Slikta kompānija, slikta attieksme, nemaksāja algu

WELDKOM SIA - Slikta kompānija, slikta attieksme, nemaksāja algu

Darbs par metinātāju rūpnīcā, metāla konstrukciju montāža. Uz shavodo jūs dara visu, detaļu editēšana, smīpēšana, montāža, metināšana, krāsošana, vispārējā visu darbu darbojat un nedrīkstiet smēpēt, tikai pusdienās! Uzņēmums weldkom sia pieder diviem cilvēkiem, viens atrodas Zviedrijā kossov jurijs, viņš it kā saimnieko Zviedrijā, bet viņš uzrodas rūpnīcā pāris reizes mēnesī, jūs vienkārši pārdeva citam uzņēmumam - bj gruppen, bet otrs direktors ir Latvijā arturs li ar interesantu uzvārdu, viņš apgādā cilvēkus uz zviedriju un pārējo algu maksā aploksnē, ir arī ilona, ​​viņa atbild par biroja jautājumiem. Es strādāju šajā uzņēmumā vienu mēnesi, man un manam partnerim, ar kuru mēs atbraucām, ar to nepietika, viņi mūs pārcēla uz māju, kas bija stundas brauciena attālumā no darba, istaba bija pagrabā bez pat gultām, mēs tad paši salikām gultas. Mājā nemitīgs haoss un dzeršana, nu, tas laikam ir normāli komandējumos. Darbs rūpnīcā ir tikai 8 stundas dienā, lai gan viņi Saka, ka jūs varat nopelnīt naudu stundās, bet patiesībā jūs nevarat. Rezultātā uzņēmumu pametām uz latviju. Naudu samaksāja daļēji, pēc nedēļas teica, ka esi sabojājis metināšanas masku, tāpēc pārējā nauda tev tika ieturēta, un pēc šiem vārdiem direktors nr.1 jurijs mani vispār nobloķēja. Sazinājos ar otro direktoru nr.2 artūru, viņš neko nezina un neko nelemj, bet mēs neko nesabojājām, atstājām visu labā stāvoklī, kā no viņiem saņēmām. Kopumā es nevienam neiesaku braukt no Latvijas uz zviedriju uz pilsētu, kur atrodas hälleforsnäs māja, pilsēta, kurā atrodas strängnäs rūpnīca. Es tos neiesaku, viņi arī ir blēži! Nekādas apdrošināšanas, bez darba apģērba, nekas nebūs vislabākajā iespējamajā stāvoklī, kā sākotnēji solīts. Jums būs jālūdz cimdi. Visu to labāko, čau!

Работа сварщиком на заводе, сборка металлоконструкций. На щаводе вы делаете всё, детали редати, шлефуете, собираете, свариваете, краситите, вообщем все работы делаете и курить нельзя, только в обед! Компания weldkom sia принадлежит двум людям, один находиться в швеции kossov jurij он типо руководит в швеции, но на заводе появляется пару раз в месяц, вас просто продали другой компании - bj gruppen, а другой директор находиться в латвии artur li с интересной фамилией, он поставляет людей в швецию и выплачивает остаток заработной платы в конверте, есть ещё илона, она отвечает за офисные вопросы. Я отработал на эту компанию один месяц, на большее меня и не хватило как и моего напарника с которым мы приехали, заселили нас в дом который находиться в часе езды от работы, комната была в подвале даже без кроватей, кровати мы сами потом собирали. В доме постоянный бардак и пьянки, ну наверное это нормальное для командировок. Работа на заводе всего 8 часов в день, хоть и говорят можно заработать часами, по факту нельзя. По итогу мы уехали с компании в латвию. Деньги были выплачены частично, после недели сказали что вы испортили маску сварочную по этому с вас удерживается остаток денег и после этих слов директор нр 1 юрий меня заблокировал вообще. Связался со вторым директором нр 2 артуром, тот ничего не знает и ничего не решает, но мы ничего не портяли, всё оставили в хорошем состоянии как и получили от них. Вообщем не советую не кому ехать из латвии в швецию в город где находиться дом hälleforsnäs, город где находиться завод strängnäs. Нерекомендую, ещё те жулики! Не страховок, не рабочей одежды, не чего не будет в лучшем виде как обещают изначально. Перчатки будите выпрашивать. Всем добра, пока!