www.sudzibas.lv Weldcom SIA Krāpšana un algas neizmaksāšana.

AtrisinātaWeldcom SIA - Krāpšana un algas neizmaksāšana.

Somija metināšanas darbi firmu vada Aigars Cerpinskis, firma pieder sievai Rudīti Cerpinski un Viktors Brigader.
Darbs tiek piedāvāts Somija metinātajā profesija. Solīts tiek apmaksāti ceļa izdevumi un degviela ja tiek lietots savs auto ar ko nokļūt uz darbu. Rezultāts kavējas alga vairākkārtīgi, tiek solīts tiek izmaksāta dala naudas bet parejo sola vēlāk jo firmai gruti ejot. Bet taja paša laika jauni darbinieki tiek meklēti un solīts tas pats. Dzīvošanas apstākli pa drausmīgi kas itka ir apmaksāta. Loti bieza kadru maina, jo daudzi neiztur ne darbu ne naudas neesamību. Neuzķeraties! Firma pelņa uz apkrāpšanu - sola 10 eiro stunda, bet līgums sacīts minimāla tāpēc neko piedzīt vēlāk nevar, ja netiek alga līdz galam izmaksāts.

Atbilde no Weldcom SIA administrācija 24.04.2017

Mīļo cilvēk, ja jūties apdalīts, vai, ja Tev liekas, ka kaut kas nav izmaksāts, tad griezies pie SIA Weldcom vadības un risināsim šo problēmu!
Līdz šim visiem viss ir bijis kārtībā. Jā, algas reizēm mēdz aizkavēties, bet tas nav ļaunprātīgos nolūkos, parasti šī aizkavēšanās saistīta ar firmas sadarbības partneriem, vai var gadīties, ka kāds objekts netiek pabeigts grafikos, cilvēki, kas šeit strādā jau ilgu laiku, to visu saprot. Firmas vadība ir godprātīga un visu izmaksājam līdz pēdējai kapeikai, kā ar cilvēku esam vienojušies un kā noteikumi prasa, reizēm pat pieveram acis, ja kādam kāda stunda darba lapās pierakstās vairāk.. SIA Weldcom iestājas PAR saviem darbiniekiem, un, ja tas ir nepieciešams, iespēju robežās esam palīdzējuši cilvēkiem risināt viņu sadzīviskās problēmas, tādām lietām esam atvērti, jo mums rūp mūsu darbinieki, kuri ir lojāli pret firmas darbību.
Jā, darbinieku rotācija tiešām notiek, jo pēc darba intervijām jāsecina, ka nereti diemžēl cilvēki savas spējas pārvērtē - atbraucot uz objektu, jau pie pirmajiem testiem gan objektu darba vadītāji, gan pats darbinieks saprot, ka tas nebūs šim cilvēkam pa spēkam.. Tie, kas ir spējīgi metinātāji un cita profila darbinieki, firmā tiek atbilstoši novērtēti un pretenzijas neceļ! Un, ja arī kādreiz objektos kāds darba vadītājs ceļ pretenzijas un vēlas sūtīt kādu no mūsu puišiem mājās, bet mūsu domas nesakrīt, mēs meklējam kompromisus un dodam cilvēkam otro iespēju, ja vien pats cilvēks to vēlas.
Visi solītie izdevumi tiek atmaksāti un visiem vienādi godīgi. Kā firmas vadības pārstāvis, domāju, ka lieki piebilst, ka darba apģērbs, darba instrumenti, viss nepieciešamais darbam tiek nodrošināts. No mūsu puišiem prasām zināšanas, prasmes un godaprātu, par pārējo mēs parūpējamies - gan par to, kā cilvēks tiek līdz objektam, gan par to, kur palikt, gan arī par to, kā tikt mājās. Viss, ko lūdzam pretī, ir to novērtēt! Ir tā, ka šeit Somijā, kur mums jau kādu laiku ir objekts un kur līdz jūrai ir vien nieka 200 m, līdz darbam no dzīves vietas ir nepilns km (atsevišķos gadījumos var būt tālāk, bet tad tiek domāts transporta risinājums), tā jau laikam ir, tādās kūrortpilsētās parasti ir slikti dzīvošanas apstākļi(!?) jo īpaši, ja pašiem darbiniekiem nav jādomā par dzīvošanas izdevumiem, ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Varbūt lieki piebilst, ka sliktā firma, piemēram, valsts svētkos izmaksā prēmijas, Ziemassvētkos visiem darbinieku mazajiem ķipariem piešķir paciņas.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 02.06.2017

Uzņēmuma Weldcom SIA pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

B

B baguza 22.04.2017

Tad beidzot kads ir kautko ierakstijis par sito kantori. Man daudz nepalika parada bet citie dzekiem galigi slikti gaja.
Darbs bija oripa laikam. Tagad vini stradajot pilseta lovisa. Biezi maina laikam begulo.

A AnooNiims 03.05.2017

Labdien, esmu vērotājs no malas un tīri intereses pēc paanalizēju šo sūdzību un uzņemuma atbildi. Zemāk mani secinājumi, tas ir tikai mans personiskais viedoklis un nevienu no pusēm neaizstāvu/nepārstāvu.

SIA Weldcom uzņēmums ir dibināts tikai 18.05.2016 ar pamatkapitālu 28 EUR! Tikai 28 EUR! Gada laikā pat neesat centušies šo pamatkapitālu palielināt.
Par kādu uzticamību šeit var būt runa? Par kādām paciņām, prēmijām svētkos un rūpēm par darbinieku var runāt, ja uzņēmums eksistē tikai nepilnu gadu? Turklāt šī gada laikā, kā atzīst pati SIA Weldcom vadība, ir notikusi bieža kadru maiņa un brigadieri izsaka vēlmi sūtīt mājās darbiniekus.
Šis viss stāsts liktos normāls uzņēmumam ar desmit vai vairāk gadu stāžu. Tomēr šeit mēs runājam par viena gada uzņēmumu, kur pārbaudes laiks darbiniekiem pēc likuma ir trīs mēneši un kā ir pierādījies, cilvēks darba vidē iejūtas tikai pēc nostrādāta gada. Šeit kā izskatās vērojot no malas to gadu pat visi nav izturējuši :)
Nedaudz nenopietni man tas viss šķiet...

A AnooNiims 03.05.2017

Nebūtu korekti, ja es neieliktu izmantotos informācijas avotus -
Lursoft -
un

Jautājums Weldcom vadībai -
Kā tas nākas, ka tik godīgs uzņēmums par 2016.gadu sociālo nodokli ir nomaksājis tikai 7.52 EUR un Valsts sociālās apdrošināšanas iemaksas tikai 15.87 EUR? :)

Cien. AnonnNiims!
Ja Jūs būtu bijis uzmanīgāks vērotājs no malas, tad pamanītu, kā viss norādīts lursofta bāzē, respektīvi, nevis 7.52 bet 7 520 Eur un nevis 15.87 bet 15 870 Eur! Atšķirība taču ir?!

Lūdzu esiet uzmanīgāks un nopietnāks ar saviem secinājumiem! ;)

N Neanonims! 03.08.2017

Имели ,,честь,,работать в WELDCOME. Из плюсов-зарплату хоть и задерживают но платят...пока платят! Ну а теперь о минусах- РАБОЧАЯ ОДЕЖДА своя.ИНСТРУМЕНТ ходи ищи по всему цеху.ПРОЖИВАНИЕ-мыши.муравьи и прочая живность.В ОРИПО толпа мужиков в маленьком домике где нет даже стиральной машины.и на работе ее тоже нет.Вернулись в прошлое когда и знать не знали что такое стиральная машина.Деньги что возвращают за топливо не покрывает расход что затратил залив бак.Руководство- НИКАКОЕ.На звонки отвечает неохотно(это касается Айгара) Про бригадира Виктора даже писать не хочется- одним словом НЕАДЕКВАТ! Поэтому такая текучка людей.ВЫВОД-если совсем нет ни какой работы можно перебиться WELDCOMOM .Но при первой же возможности бежать! Что впрочем все и делают!

A Anonimos kas stradaja 09.10.2017

Pilnīgi piekrītu. Tagad cilveki dzīvo vieta kur pat matraci uz zemes jāgul. Es brīnos kā cilvēks tur noturas pat mēnesi,bet apstākļu spiests var saprast,ja atbrauci tad jaaustrada vismaz ceļa maize. Jāliek sitas viss Facebook.,tur cilvēki vairāk skatās kā siten.