www.sudzibas.lv Weekendshoes.lv Nekvalitatīvas preces un slikta ekspertīze

Weekendshoes.lv - Nekvalitatīvas preces un slikta ekspertīze

Nekvalitatīvas preces un slikta apkalpošana!

Nopirku adidas kostīmu
pēc dāžiem mēnešiem tām pazūda sākotnējā krāsā.

Mazgāju veļasmašīnā 30°c protams bez balinātāja un tika žāvēts dzīvoklī uz parastās žāvēšanas restes!

Uzrakstīju viņiem, nosūtīju kostīmu.

Weekendshoes.lv eksperti uzrakstīja:

mes esam saņēmuši ziņu no ekspertīzes, ka jūsu atgrieztā prece nav atzīta par brāķi.
zemāk norādīts akspertīzes komentārs:
šis defekts varēja rasties veļas mašīnā. Iemesls varētu būt pārāk augsta
mazgāšanas vai žāvēšanas temperatūra, nepareizs mazgāšanas līdzeklis
(kas satur balinātāju) . Apģērbi var izbalēt arī Saules Gaismā, žūstot.
Šis nav ražošanas defekts.

Pēc tam uzrakstīju lai atgriež naudu.

Viņi uzrakstīja:
ekspertīzes slēdziens jums ir nosūtīts, tas nozīmē, ka naudu par šo preci neatgriezīs uz slēdziena pamata. Tādējādi jums tiks atgriezta prece uz jūsu norādīto adresi kopā ar ekspertīzes slēdzienu.

P. S. Otro bildi diemžēl nedod lejupielādēt

K Klientamnavtaisnība 16.10.2020

Par kādu Adidas iet runa, ja šis veikals oriģinālus netirgo.

Ne ar ko neatšķiras no ABIBAS par 5 Eur

M Maija Jefimova 05.01.2021

Pasūtīju Lundeberg ādas brīvā laika zābakus Norberg artikuls LNM1351803/43 25.aprīlī 2020.g. Zābaki netika nēsāti,par cik jau bija iestājies pavasaris.Uzvilku tikai šosezon.Pēc 4 nedēļu nēsāšanas izjuka pa vīlēm.Aiznesu pie kurpnieka salabot,cik nu iespējams,jo zinu,ka pie kaut kādiem ekspertiem nav jēgas sūtīt. Nepatīkamākais bija tas,ka kurpnieks skatījās uz maniem zābakiem tā,it kā es tos būtu izvilcis no miskastes.Un šie jau ir otrie zābaki,kurus es pasūtīju pusgada laikā.tel.26585253,ja nu vēl kaut ko gribat noskaidrot.

L Lizete123 23.01.2021

Weekendshoes iepērkos regulāri, skatos valsti, kurā prece ražota, Rieker zābakus nēsāju otro gadu, Jana vasaras kurpes super, dēlam Nike botas, meitai augstās botas(neatceros firmu). Ir pasūtīti zābaki vīra mātei Caprice, tad redzēs kā kalpos.
Uz šodienu visi pirkumi apmierina!

I Ieva 80 25.02.2021

Pasūtījām Weekendshoes ziemas sieviešu zābakus Caprice, jau pirmajā dienā nēsājot salā pa sausu sniegu kājas palika mitras, zābaki laida cauri mitrumu. Aizsūtījām atpakaļ.