Weekendbox, SIA - Krāpšana

Weekendbox dāvanu kartes nav iespējams izmantot, jo Weekendbox nav norēķinājies ar pakalpojumu sniedzējiem. Mums jūlijā tika uzdāvināta dāvanu karte pārim, kartes derīguma termiņš 2018. gada 28. februāris. Vēlējāmies to izmantot šā gada 27. oktobrī, bet apzvanītie pakalpojumu sniedzēji laipni norādīja, ka Weekendbox kartes lietotājus vairs neapkalpo, jo Weekendbox nav veicis savas maksājumu saistības. Weekendbox tālrunim ieslēgts automātiskais atbildētājs, uz e-pasta vēstulēm neviens neatbild. Sazvanīju PTAC, kas apgalvoja, ka vispirms man jāvēršas ar rakstisku iesniegumu pie pakalpojumu sniedzējiem, jāsaņem no tiem rakstisks atteikums un tikai tad PTAC var sākt rīkoties. Mums veiksmīgi izdevās tomēr vienoties ar ESPA Rīga par pakalpojuma saņemšanu, jo viņi pašreiz tikai sāk sadarbības līguma laušanu ar Weekendbox un parādu piedziņu. Pieņemu, ka vēl ar kādiem pakalpojumu sniedzējiem var izdoties kaut ko sarunāt, bet nedomāju, ka kāds vēlas, lai dāvanu kartes saņēmējam būtu jāiet cauri šādām peripetijām. Skaidrs ir viens, ka Weekendbox ir maksātnespējīgs un nespēj vairs norēķināties ar pakalpojumu sniedzējiem.