Webstudio777 - Webstudija

[slēpt]@inbox.lv)Studija kas iedvesmo... ar Arvi priekšgalā piedāvā darbu webmodeļiem gan puišiem, gan meitenēm.Viss ir ticami līdz brīdim kad jānonāk pie algas izmaksas kura ir nopelnīta par privātajām minūtēm webchatā( 6 $ minūte maksā klientam no kuras modelis saņem 0.80 $ ), bet arī to naudiņu Arvis nevēlas izmaksāt aizbildinoties, ka valstī ir krīze un modelim ir jānostrādā vismaz mēnesis lai savu naudiņu saņemtu... Nevienam cilvēkam neiesaku iesaistīties šajā projektā jo labu gribēdams un vēloties nopelnīt beigās nesaņemsi pilnīgi neko kautgan iesākumā tiek solīts saņemt naudiņu ik pēc 2 nedēļām!!! Ja ir vēl kāds cilvēks kurš šādi ir apkrāpts rakstiet man uz e-pastu un ja arī ir kāds kurš vēlas šādi pelnīt tad neiesaku un pirms tam noteikti apdomājiet ko dariet!!!

B

W webstudio777 14.07.2009

Cilvēks, kurš ievietoja šeit sūdzību, ir puisis Kaspars Bērziņš! Mūsu studija ir darba devējs, kurš nodrošina ar darbu cilvēkus web čata jomā visā pasaulē. Šis puisis, kurš izvieto šāda veida apvainojumus internetā, ir pārkāpis darba noteikumus un ir atlaists, saskaņā ar darba devēja un ņēmēja noteikumu neievērošanu un par pārkāpumu, Kaspars nesaņems atalgojumu. Tāpēc arī puisis visos iespējamos interneta mēdijos izvieto neslavu par mūsu kompāniju. patiesā cieņā, VS Media pārstāvniecība Latvijā.

V VDI 14.07.2009

Cienītie Webstudio ! Jūs klaji pārkapjat likumu neizmaksājot atalgojumu. LV Darba likumdošana neparedz šādu soda sankciju piemērošanu pret darba ņēmēju pat gadījumos, kad darba ņēmējs jūs neapmierina vai ir radījis zaudējumus. Darba likumdošana paredz, ka bez paša darba ņēmēja piekrišanas, jūs viņam nevarat novilkt ne santīma. Ja darba ņēmējs atzīst vainu un piekrīt atvilkumiem, tad tie nedrīkst pārsniegt 20% no izmaksājamās algas summas. Šajā gadījumā jūs pat publiski atzīstat, ka pārkāpjat likuma normas.
Šaogad Valst Darba inspekcija ir aprēķinājusi soda naudas 1350 juridiskām personām par līdzīgiem nodarījumiem. Jūsu gadījumā tā būs spiesta sagādāt jums neērtības uzliekot sodu Ls800, - ja apstiprināsies sūdzībā minētais. Tāpēc aicinam sūdzības iesniedzēju zvanīt uz Valsts Darba Inspekciju pa tālruņiem 67312176 vai 67186522. Tāpat aicinam darba devēju iesniegt paskaidrojumus un dokumentus.

K Kaspars 15.07.2009

Tieši tā Arvi (Webstudio777) tas biju es kas ievietoja šo sūdzību un es darīšu visu lai saņemtu savu nopelnīto naudu un tāpēc nevajag tēlot, ka nu mani vairs nepazīsti, lamāties rupjiem vārdiem un draudēt, ka ievietosi video kur strādāju Zip.lv un YouTube un vēl nezin kur jo vēlos saņemt savu atalgojumu, bet Tu izturoties ciniski nevēlies maksāt man to ko esmu nopelnījis.Kāpēc tad Tu melo, ka pārskaitīji man naudu ko loģiski nemaz nedarīji, ka man pēkšņi ir uzlikts pārbaudes laiks kad nonākam pie algas izmaksas un ta vēl klaji melo, ka es esot sabojājis kkādu datortehniku lai gan strādāju mājās pie sava portatīvā datora.. Pārskaiti man manu nopelnīto naudu ko lūdzu Tev jau vairāku dienu garumā un šeit Tu tikai paziņo, ka esot mani atlaidis lai gan man par to netika teikts ne vārds... Kā Tu proti melot Arvi.Tev nemaz nav kauna kā Tu šobrīd rīkojies???

M Maija 15.07.2009

Arvi Tu šādi rīkojies jau vairākkārt tāpēc lūdzu visus cilvēkus kas no viņa šādas rīcības ir cietuši griesties attiecīgajās iestādēs jo šis Arvis patstāvīgi neizmaksā algas, piesaista jaunus darbiniekus un maina savus e-pastus un klaji melo visiem ar kuriem ir darīšana un viņaprāt darba ņēmējs esot melns un maziņš un viņš šādi varot rīkoties jo neviens no darbiniekiem tāpat nevarēšos pierādīt, ka viņš ko tādu esot darījis.Tāpēc lūdzams nevienam neiesaistīties ar šo cilvēku un kur nu vēl strādāt Webstudio777!!! Un Tev Kaspar iesaku griesties jau laicīgi VDI kā jau cilvēks minēja un tiksim ar šo necilvēku galā.

L Lindux 15.07.2009

Zini Arvi..itkā VS pārstāvi Latvijā Tu esi klajš melis un ne pa velti jo algas neizmaksā jau no laika gala tāpēc nevienam neiesaku iesaistīties jebkādās sarunās ar šo cilvēku(ja tā viņu vispār var nosaukt)!!!Webstudio777 ir tikai kārtējā e-pasta adrese un ja viņam rodas iespēja cilvēkam algu nemaksāt tad viņš to loģiski darīs un lūdzu vairāk izsakam viedokli jeb rakstam sūdzības lai šādi radījumi pazūd no LV!!!

A AndronMc 16.07.2009

Stulbeņi izdomāja pamasturbēt ārzemniekiem par naudu, saņēma savu :D

L Linda 20.09.2009

Sveiki!
Pirmām kārtām Web studiju uzturēšana un darba piedāvāšana ir nelikumīga un Kriminali sodāmā ( cilvēku pavešana netiklībā), un cik ari zinām, tad darba līgumus viņš ar personam neslēdza, bet Jums pienākošo naudu nozaga, tātad var arī iesūdzēt tiesā, bet liela jēga nav jo naudu neatgūs, jo viņu pie dziesmas ņem visas Latvijas bankas. Vienigi var rakstīt iesniegumu policijā un Vid par krāpšanu + iesaistišanu porno biznesā bez iepriekšējās informācijas / maldināšanas. Otrām kārtām, Cik zinu Arvis pats agrāk strādaja par modeli...ja nemaldos kompromitējoš materials vēl ir atrodams...

K kriksisg 14.07.2012

Pilnīgas muļķības, ko Jūs visi rakstiet par šo studiju! Es te strādāju jau no pirmsākumiem, manuprāt, nu jau 3.gadu un darbojos no mājām! Iepriekš strādāju studio69, kur patiešām attieksme ir drausmīga! Meitenes, iesaku Jums strādāt šajā studijā! Attieksme ir ok, algas maksā savlaicīgi, plus dažādi bonusi, veselības apdrošināšana. Pati pirms mēneša biju šīs studijas apmaksātā ceļojumā uz Grieķiju! Manuprāt tie komentāri ir citu studiju rakstīti... Arvi, Madar, Ieva un Agnese turaties!!! Jums ir superīga mājas lapa! Esmu par Jums un novēlu lai visas meitenes, kuras vēlas strādāt video čatā no mājām, lai strādā pie Jums! Veiksmīti!!!

A anzela1981 15.07.2012

Ето клевета! Я начала работу там, начиная с 2010 года и зарплата выплачивается современно! Я чувствую, что комментариев, написанных o WebStudio777 ето дело рук конкурентов других студий! Я очень благодарна этой studio, в частности чтотам работает менеджер Аgnese ! Я пришла в трудный момент когда заболел мой сын Сережа. Благодаря отделу маркетинга, который дал мне бесплатный кредит для операции! Для девочек, которые хотят работать там, буду рада помочь вам! Пишите мне в личко! Я только за webstudio777

W webstudio777 17.07.2012

Vēlamies publiski pateikties visiem tiem, kas ir kopā ar mums un liels paldies tiem, kas sniedza savu redzējumu komentējot šeit! Videočats ir jauns biznesa veids porno jomā, kas ir ar lielu naudas ietekmi un neizbēgami ir jārēķinās ar konkurentiem un to rīcību! Griežamies arī pie portāla sudzibas.lv administrācijas ar lūgumu izdzēst šos ierakstus, kas ceļ neslavu webstudio777! Patiesā cieņā, WEBSTUDIO777