www.sudzibas.lv WEB izstrāde Mozellello krāpnieki

WEB izstrāde - Mozellello krāpnieki

Iesaku attturēties no mozello.com (Blumentals Solutions SIA) jo aizbildinoties ar absurdu iemeslu (tiesībsargājošo iestāžu it kā izteiktu rīkojumu slēgt lapu, lai gan šādu rīkojumu tās nevar izdot, un tas nav jāpilda) atsaka pakalpojumu un iemaksāto naudu neatgriež. Pētījumā ietvaros biju izveidojis mājas lapu, samaksājot gada abonamenta maksu. Drīz vien lapa tika slēgta, un uz pieprasījumu atgriezt naudu par neizmantoto pakalpojumu tika saņemts atteikums, sākumā apgalvojot, ka naudu anonīmām personām neatgriež (lai gan maksājumu nav iespējams veikt, nenorādōt visus datus), vēlāk aizbildinoties ar it kā tiesībsargājošo institūciju rīkojumu naudu neatgriezt. Lieki piebilst, ka nekādus pieprasījumus no šīm "tiesībsargājošām institūcijām" un savu epastu vai adresi nesaņēmu, lai gan šī adrese, tāpat kā mani dati ir publiski un pieejami, pat izveidotajā mājas lapā, kura tika slēgta.Papildus iepriekšminētajam, šis uzņēmums pieprasīja privātos personas datus (kuri man nav jāsniedz pēc datu aizsardzības likuma) it kā lai tālāk nodotu šīm mistiskajām "valsts institūcijām". Un atkal - nekādus pierpasījumus nepastarpināti no valsts institūcijām nekādā formā neesmu saņēmis. Noteikti vērsīšos gan VIDā, gan PTAC gan policijā un medijos, tomēr iesaku atturēties no šī uzņēmuma pakalpojumu izmantošanas, vismaz maksas, jo bez naudas līdzekļu izkrāpšanas, šo uzņēmumu pastiprināti interesē personas privātie dati.

K Kārlis 22.10.2014

- Slēdzām minēto mājas lapu, jo tajā tika tirgots "spaiss".

- Mājas lapas slēgšana tika veikta konsultējoties ar Valsts policiju, kas šo cilvēku nevar dabūt rokā, jo mums ir tikai e-pasts.

- Sūdzības autors norādījis neīstu vārdu, neeksistējošu adresi un pirkumu veicis Internetā anonīmi ar maksājumu karti, kuras datus mēs diemžēl nesaglabājam drošības apsvērumu dēļ.

- Mēs piedāvājām naudas atmaksu, taču klients atteicās rakstīt iesniegumu un norādīt savu īsto vārdu, adresi un norēķinu rekvizītus. Bez šāda iesnieguma atmaksa nemaz nav iespējama.

- Ja sūdzības autors arī turpmāk atteiksies rakstīt iesniegumu par naudas atmaksu, neatmaksātā summa tiks ziedota labdarībai.

Pielikumā sūdzības autora mājas lapas attēls (šobrīd lapa ir slēgta). Secinājumus katrs var izdarīt pats.

Kārlis Blūmentāls
SIA Blumentals Solutions
valdes loceklis

ž Žūps 22.10.2014

Ko tu tur pīksti ArtursRiks... Tev pakaļā vajag mietu par to draņķu tirgošanu.
Ej un sapūsti kaut kur stūrī, nevis sūdzies pa portāliem, labi, ka kāds seko līdzi šitiem dīleru šmurguļiem.

B bayer 23.10.2014

Pēc tās sūdzības uzrakstīšanas valodas ir skaidrs ka šis cilvēks ir no normālas izglītotas vides. Tas tikai nozīmē, ka šādu lietu tirgonis var būt jebkurš sociāli nodrošināts cilvēks. Un tas jau ir nopietni.

P partizans 23.10.2014

Vienalga ko tirgo... naudas neatmaksāšana tomēr ir pārkāpums... vienalga ar ko klients nodarbojas...

Tad jau izdomās neatmaksāt naudu par Web pakalpojumiem, jo klients automašīnu novietojis neatļautā vietā

// ienācu šeit pēc FB reklāmas

K Kārlis 23.10.2014

Kā jau tika minēts, nauda tiks atgriezta momentā pēc iesnieguma saņemšanas no īstas personas ar īstu adresi un īstiem norēķinu rekvizītiem.

A AndrisKr 28.12.2014

Malacis Blūmentāls, visu cieņu! Cepuri nost par to, ka nepalika vienaldzīgs un rīkojās tā, kā katram no mums būtu jārīkojas šādā situācijā. Saku paldies kā divu meitu tētis un kā Latvijas iedzīvotājs!

S spaiss ir topaa 19.01.2015

spaisu jau arii tirgo un eed visi pa lielam kas tgd studee, esmu ar to praksee daudz jo daudz reizu saskaaries, uz ielas jelgavaa ikdienaa visi piipee. tatad "muusu izglitotakaa sabiedribas dala". ha ha, protams, bomzi, ziniet pat ir labaaki kaa sitie neattiistiitie aborigeeni .bet nu, ko sesi to plausi, tak daudzi jau sen zemee gul no siem gudriniekiem. a kur vecaki skataas? da nekur. katraa zinjaa, sii tendence noveerojaama stulbajas, bagaatajaas gimeniitees, ne tikai protams. un veel, tie ir narkomaani, kuriem nekas nav sveets, vini apzags, aptiiriis, nomelnos, argumentees, jeeli dirsiis, bet savu gribees panaakt, seit ir dzivs piemeers -autors.

L lollypop 11.08.2015

Un protams vari viesiem nosauktajiem dienestiem ari pateikt kad izmanto cita cilveka vardu un uzvardu. Jo īsto Artūru Riku personigi es ļoti labi pazītu. Un viņš ar tādiem mēsliem kā tu nenodarbojas.