web čata jeb video čata studijas - jautājums

Sveiki! Gribu pajautāt par web studijām, ko varat pastāstīt. Vai ir kāda studija, kur var dabūt arī līgumu, kurā studijā normāli maksā, kurai savukārt ieteiktu iet ar līkumu???

I

T ToInga 11.10.2011

Pirms saistīties ar šiem čatiem, izej sagatavošanās kursus Čakmarijas ielā.

H Haralds 11.10.2011

Tas ir web-sex, izgeerbies u.t.t. Vai iet tur straadat jaizdomaa pasai

B bucis 13.10.2011

abilabi.lv
sola ka nevajag izgērbties - meli, no tevis prasa lai tu sevi apmierini un makslīgo peni bāz vagīnā, rādi krutis utt.
čomiņš kas mitinās šaja divstāvu dzīvoklī, parasti izskatās pārlietojies... krč sūdu bedre, domaju, ka tā ir visās vietās, + meitenes kas tur strādā izskatās un uzvedās ka padaudzas, nez ko viņas lieto, ka acis ka stikli?

L Lailapuce 02.04.2013

Manai paziņai patīk strādāt web čatā. Esot patīkamas meitenes-kolektīvs, ļoti pretīmnākošs... Un alga esot superīga. Nekas nav jābāz sevī... :D nju vismaz tajaa kuraa vinja strādā... kkur Āgenskalnā pie tirgus... un nav nekādu alkohola lietošanas, narkotikas vai kaa tamlīdzīgi.. un priekšnieces ar esot superīgas... redzēju viņu telpas un nav kaa stāsta... tur esot katra istabinja labiekaartota :D