We Connect & Build SIA - Krāpšana

Labdien. Vēlos brīdināt celtniekus, potenciālos darba ņēmējus. Samērā jauns uzņēmums We connect & build. Stājoties darbā tiek solīta laba dienas nauda, virs vidējā, ko piedāvā lv būvfirmas. Rezultātā, kad jāsaņem nopelnītais, saņemsiet tikai līgumā ierakstīto. Respektīvi 4.70 eur stundā mīnus nodokļi. Īpašnieks pēc papīriem ivo krievs, bet visu darbību vada artis krievs, bijušais sia bazalts un sks darbonis.

K

T taisnibascinitajs3 04.11.2022

Sūdzībai īsti pamata nav, Jums taču samaksāja visu līgumā atrunāto. Sūdzaties, ka gribējāt appist valsti un tā vietā appisa Jūs?

K Keny3 04.11.2022

Vienkārši informācija potenciālajam darba meklētājam. Jo vairāk, šī persona ar līdzīgām darbībām ir nodarbojusies iepriekš. Var uztaisīt firmu uz cita vārda ar citu nosaukumu, bet savu vārdu, uzvārdu nenomainīsi!