www.sudzibas.lv Watu Auto SIA Ļoti slikts serviss

Watu Auto SIA - Ļoti slikts serviss

Ģimenes loceklis iegādājās auto (Watu auto līguma piedāvājums - noma) . Nomas līgums tiek pildīts jau 9 mēnešus, bet diemžēl ģimenes locekļa Veselības stāvoklis negaidīti mainījās un šobrīd cilvēks ļoti smagā stāvoklī atrodas reanimācijā vairākas nedēļas.
Ar visiem citiem pakalpojumu sniedzējiem, iesniedzot iesniegumu un izziņu no slimnīcas, izdevās vienoties, ka maksājums vai pakalpojumi uz laiku tiek atlikti, bet tikai ne ar Watu auto.
Watu auto pārstāvja vārdi - "vai nu veic ikmēneša maksājumu (atgādināšu, ka neesmu līguma slēdzējs, jo konkrētais cilvēks atrodas reanimācijā!, bet pārstāvim tas ir viens un tas pats) , vai atved auto atpakaļ un maksā līgumsodu 5 mēnešu apmērā par to, ka līgums tiek lauzts pirms laika. " piebildīšu, ka mūsu lūgums bija uz laiku atlikt maksājumu, kamēr cilvēks cīnās para savu dzīvību.
Vai tiešām šādā situācijā nav normāla veida, kā sakārtot šādus jautājumus? Vai tas, ka mēs radinieki neslēpjamies, bet mēģinām rast risinājumu situācijai, nav pozitīvi pašam iznomātājam? Es saprotu, ka standarts nosaka vienu vai otru, bet šī nav standarta situācija. Ļoti slikts serviss, nekādas pretimnākšanas un nevienam neiesaku iegādāties neko šajā iestādē.

E

Diezgan slikta attieksme pret klientiem

A Andris Andris 13.12.2022

Meļi un krāpnieki. Nekad neiesaistīties ar viņiem. Viņi pēc pus gada paziņo ka esot remontējuši mašīnu kad jauviņabija nodota viņiem atpakaļ.
Viņi man atsūta rēķinu. Lai iet dirst.
Tā ir naudas izkrāpšana no cilvēkiem.