Watu Auto SIA - Krāpnieki

Watu auto ir ļoti lieli krāpnieki.
2020 jūnijā paņēmu auto līzingā. Masinai pēc Csdd datiem nebija nekādu problēmu, svaiga ta, kā arī vizuāli viss bija ok.
Pēc pāris mēnešiem sākas problēmas... Hadene, bremzes, sveces, sprauslas, dumosana un t. T.
2021 aprīlī visu to sataisiju un pirms lūzt vēl kaut kas nolēmu mašīnu atgriezt atpakaļ, par ko samaksāju 808 euro jo atdevu mašīnu pirms līguma termiņa beigām.
Pie mašīnas nodošanas saņemu pieņemšanas nodošanas aktu un viss.
Tagad pagāja vairāk par 8 mēnešiem un man atnāk īsziņa ka esmu parādā watu auto par mašīnas servisu, ko viņi ir veikusi pēc mašīnas nodošanas...
Kā tas var būt? Es nodevu mašīnu, saņemu aktu par nodošanu un pieņemšanu... Ka es varu zināt ko viņi ir darījuši ar mašīnu pēc nodošanas? Kāpēc man ir jāmaksā?

R Reinis Šteins 06.12.2022

Cienītā, lūgums absolūti nesagrozīt faktus. Pirmkārt, Jūs auto nomā paņēmāt 2021. gada jūnijā. Slēdzot nomas līgumu, auto bija derīga apskate līdz 2022. gada 13. aprīlim. Auto jūs nodevāt atpakaļ 2022 gada 6. aprīlī vienkārši šausmīgā stāvoklī un ar tehnisko apskati, kas ir derīga mazāk, kā 30 dienas, kas ir pret līguma nosacījumiem. Otrkārt, 2022.gada 7. aprīlī, t.i. nākamajā darba dienā, aizbraucām ar šo auto uz CSDD apskates staciju lai tikai apstiprinātu visus bojājumus, pievienošu tos zemāk. Tāpēc Jūsu apgavojumiem nav absolūti nekāda pamata un šādu sūdzību rakstīšana ir apzināta nepatiesu ziņu izplatīšana, kā arī apzināta uzņēmuma nomelnošana.

Te arī CSDD konstatētie trūkumi un bojājumi nākamās darba dienas rītā.

Detalizētais vērtējums
Kods Novērtējums: Trūkumi vai bojājumi
5.3.3. 1 2.tilts. Sīki bojājumi balstiekārtas sviru sailentblokos.
1.1.12. 1 Priekšējais tilts. Nedaudz savērpusies bremžu pārvada šļūtene kreisajā pusē.
1.1.14. 1 2.tilts. Sašaurināta bremžu diska darba virsmas funkcionējošā daļa kreisajā pusē.
1.1.14. 1 2.tilts. Sašaurināta bremžu diska darba virsmas funkcionējošā daļa labajā pusē.
8.4.2. 2 Ievērojama motora dūmošana.
8.4.1. 2 Pil eļļa no motora (transmisijas).
8.2.2.2. 2 Dīzeļmotora atgāzu absorbcijas koeficienta k vērtība pārsniedz pieļaujamo vērtību.
5.3.4. 2 Priekšējais tilts. Palielināta brīvkustība balstiekārtas šarnīrā. Labais augšējais šarnīrs.
5.3.4. 2 Priekšējais tilts. Palielināta brīvkustība balstiekārtas šarnīrā. Kreisā puse. Apakšā priekšējais šarnīrs.
4.1.2. 2 Kreisā tuvās gaismas luktura gaismas kūļa noliekums attiecībā pret horizontālu ceļa virsmu par augstu.
1.4.2. 2 Nav sasniegta noteiktā stāvbremzes bremzēšanas efektivitātes minimālā vērtība.
1.4.1. 2 Stāvbremze nedarbojas vienā pusē.
1.1.16. 2 2.tilts. Riteņa bremžu mehānisms nenodrošina kluču (loku) ātru atvirzīšanu no darba virsmām kreisajā pusē.

Odometra rādījums: 269118
Novērtējums: 2 - Ar mēneša laikā labojamiem defektiem
Dūmainības koeficients (m-1): 3.95

A aicis24 07.12.2022

Un kāds bija odometra rādījums, kad viņa paņēma no jums mašīnu? Neticu, ka var tā nojāt mašīnu pa 10 mēnešiem. Skaidrs, ka uz skati paši motoru bijāt nomazgājuši, lai neredzētu eļļas kuras tek.

A Aļesja Ščerbakova 07.12.2022

Es kad mašīnu paņēmu CSDD datu bāzē viss bija kārtībā,pēc tam pekšņi parādījās informācija ka mašīna cieta avārijā - bija rakstīts ar sarkaniem burtiem.
Kad es viņu ņēmu,tādas informācijas tur nebija.
Kā jūs varat to paskaidrot?
Un to, kā un kad jūs braucāt uz CSDD man ir pirmā dzirdešana pēc 8 mēnešiem pēc tā,kad nodevu auto .
Kā tas var būt?
Jūs veicas kaut kādas darbības pēc mašīnas pieņemšanas,es par to neko nezinu un jūs mani liekas fakta priekšā ka jāmaksā kaut kādi remonta izdevumi!
Kā es varu zināt ko jūs ar to mašīnu pēc manis darijat?
Un tā nav firmas nomelnošana!neesmu pirmā kurai ir ar jums problēmas!
Es jums mašīnu nodevu normālā stāvoklī,atbraucu ar viņu līdz carbizz ,viņu puisis apskatījās un viss bija kārtībā...tagad pekšņi pēc 8 menešiem jūs prasat kaut kādu naudu!

A Aļesja Ščerbakova 07.12.2022

Obligāti iešu pie laba advokāta!

A Aļesja Ščerbakova 07.12.2022

Un par to ,ka es jums nodevu mašīnu ātrāk es samaksāju līgumsodu!gandrīz 1000 eiro!
Šodien atradīšu visus papīrus un došos pie advokāta!
Tas nav normāli!mani vēl apsūdz nomelnošanā!

R Reinis Šteins 07.12.2022

Cienītā, ieteiktu aprunāties ar kādu saprātīgu personu, iedot izlasīt līgumu, noskaidrot apstākļus, parādīt ekrānšāviņus vai arī vēl jo projām aktuālo informāciju no e.csdd.lv datubāzes un drīzāk līdzekļus, ko grasītos iztērēt lai aizstāvētu savus melus un sagrozītos faktus, drīzāk novirzītu problēmas atrisināšanā.

ar jums nav ko runāt

A Aļesja Ščerbakova 07.12.2022

jūs pat nezinat kad es paņēmu no jums mašīnu.
tas bija 20.05.2021. nevis jūnijā un 06.04.2022. es jums to atdevu atpakaļ.
pat 1 gadu nenobraucu...un tik daudz bojājumu?Hmmm...kāpēc es netiku uzreiz par to informēta?
tagad kad 8 mēneši pagāja jus sakat ka man ir kaut kas jāmaksā!
vēl vakardien jus pa telefonu teicāt ka bija salūzusi turbīna...bet par csdd vērtējumu neteicāt ne vārda...un šodien parādās csdd vērtējums...hmmmm...interesanti gan

A anse22 06.12.2022

Ja cilvēks jūs nomelnoja tad jagriežas ar iesniegumu Policijā un prokuratūra, ja pēc jūsu vārdiem jūs nākamajā dienā gajāt tehnisko apskati tad parādiet bildes ar lapām no CSDD nevis rakstiski rakstat, bet es nesapratu bija tas pieņemšanas/ nodošanas akts vai nebija?

A Aļesja Ščerbakova 07.12.2022

Bija akts un viss bija pieņemts un nodots!

€&35646774andris 13.01.2023

Mani arī piemānīja.Motora lampa jau dega kad es to iznomāju.Kad atgriezu mašīnu,tad viņi pateica kad tā esot mana vaina un man bij' jāmaksā par servisa pakalpojumiem un detaļām.Atsūtīja man rēķinu par kautkādu Citrona.Kaut gan,es jau 8 mēnašus atpakaļ biju atdevis viņiem auto.Lai zondi mašīnai nomainītu,105€.
Es nezinu kur viņi to mainīja.Iespējams kad uz Franciju bij' aizdzinuši mainīt detaļu ko par piecām minūtēm var nomainīt jebkurš.
Neiesaku nevienam izrauties uz šiem cilvēkiem.
Meklējiet citās kompānijās automašīnu,bet ne šajā.
Kad es nodevu atpakaļ auto.
Serviss ir pretīgs.
Visi neapmierināti un vēlas savu automašīnu iesmērēt lai pirktu.
Priekš kam man tas graustu?
Neiesaku nevienam šo kompāniju.

R Reinis Šteins 07.12.2022

Pievienoju ekrānšāviņus no e.csdd.lv datubāzes.

A aicis24 07.12.2022

Kāda tā mašīna ir izskatījusies pēc avārijas, ja ir 28.12.2018 gadā uzskatīta par bojā gājušu, tā remonts nav tehniski iespējams, vai tas ir ekonomiski nepamatots. Varbūt tā mašīna ir bez airbagiem un vēl kādām kaitēm un tādu jūsu kompānija izzīrē cilvēkiem. Kura iespējams avārijas gadījumā cilvēku nepasargā.

R Reinis Šteins 07.12.2022

Mēs kā uzņēmums tikai finansējām auto, klientes pašas pienākums bija pārliecināties par auto vēsturi un tehnisko stāvokli, par ko viņa pati arī parakstījās un apliecināja mūsu vārdā, ka piekrīt, ka šim auto nav defektu. Mēs šo auto pirmo reizi redzējām 06.04.2022 kad viņa to nodeva mums. Te pat nav vietas diskusijai. Tiek apzināti melots, sagrozīti fakti un izteikti kautkādi aizbildinājumi par degvielas patēriņu. Kliente pati ļoti labi to zina, taču turpina izlikties.

odometra rādījums paņemot auto bija 257311 un nododot tas bija 269108
pat nepaspēju ar viņu normāli pabraukt...

Watu auto ļoti slikts servis komunikacijas trukums apgriež fantastic otradi neadzist savu kludu vainu .pie telefona ļoti bravurigi