Waterprotect.lv - Vasilijs Ļebedevs - Krāpšanas mēģinājums

Konkrētā uzņēmuma "waterprotect" Direktors Vasilijs Ļebedevs ieradās uz objektu notāmēt darbu. Veicamajam projektam tika norunāta cena mutiski.
1) Laigan pats direktors bija apskatīt objektu darbinieki ieradās bez materiāliem dažiem, un darbs tika sadalīts 2 dienās, 1.dienā izdarīs ko var bez šiem materiāliem. Dēļ šī atgadījuma mutiski norunājām ka, lai rēķinu sadala 2 daļās katrai dienai. Un norunājām ka papildus norunātajai summai būs nedaudz pielikts klāt, par vēl nepieciešamajiem materiāliem ar kuriem ieradīsies otrajā darbadienā. Rēķins par pirmo dienu atnāca ( laigan šajā rēķinā bija nelieli papildus maksājumi par kuriem nebija runāts, un to tika pievērtas acis.).
2) Otrajā dienā darbinieki ieradās, nu jau ar trūkstošajiem materiāliem un pabeidza darbu.

!Par darbiniekiem neko slikti teikt negribu! Vismaz manā gadījumā darbs tika paveiks labi, un līdz šim nav bijušas problēmas...

Bija plānota jau sadarbība nākotnē, un jau sarunāts uztaisīt tāmi nākamajam projektam, BET tad atnāca rēķins...

Parlaimi nekāds līgums netika noslēgts, bet rēķins bija ar visādiem brīnumiem.

Atkārtotas maksas, par to kas jau samaksāts, atsevišķi maksājumi par PVN, Darbu( kas tika norunāts tāmē).
Pēc garas sarunas tika atsūtīts REĀLAIS rēķins bez uzpūstām summām un nesaprotamiem maksājumiem. Godīgi sakot arī to nevajadzēja atmaksāt...

Beigu beigās gribu teikt ka ieteiktu izvairīties no waterprotect.lv un nesaieties nekādās saistībās ar Vasiliju Ļebedevu. Šis uzņēmums cenšas apčakarēt klientus , un cer uz to naivumu ka samaksās ko gan tie iedomājas prasīt.

Parlaimi viņi parādija savu īsto pusi pirms iesākām vēlvienu projektu.

Man žēl darbinieku kuri liekās tiešām solīdi , ka viņu darba devējs Vasilijs viņiem taisa šādu neslavu.

J