water symphony - nav sūdzību

Gribēju pateikt visiem, kas lasa un raksta "šitos slima suņa murgus", ka nezinu, kas un kādi iemesli ir katram rakstītājam, bet es strādāju jau trešo mēnesi Turcijā, Belekā, vienā no skaistakajām viesnīcām "Cornelia Diamonds" par "guest relation" un neko sliktu par "Water Symphony" un Ingūnu Vanzoviču teikt nevaru. Mani apstiprināja 3 nedēļu laikā, ka arī nodrošināja visu, ko solīja. Vēl jo vairāk, šai firmai ir reāls sadarbības partneris Belekā Romina no EOTOUR, kas visus sagaida lidostā un kontrolē visu katru nedēļu. Diemžēl gan jāsaka, ka reizēm man ir kauns par saviem tautiešiem, kuriem liekas, ka viņi ir atbraukuši atpūsties nevis strādāt. Prasības šeit tiešām ir augstas un ir jāstrādā, bet saule un jūra to visu kompensē. Novēlu veiksmi arī citiem puišiem un meitenēm iekārtoties darbā šajā kūrortā. p.s. ja kādam ir jautājumi, varat man rakstīt.

G gatis 11.06.2010

Nevajag satraukties, gan bus labi, labus stradniekus ir gruti atrast. Bet ar sauli un juru nevar pabarot bernus, un nomaksat rekinus.

E Eseseseseseses 13.06.2010

tiiri intereses peec - cik tu esi veca un cik par saadu darbu menesii nopelni? man tiesaam skiet jociigi, ka cilveekiem no lv ir jabrauc pelnjaa uz turciju, kas nu nekaadi nav viena no ekonomiski stipraakajaam valstiim ... luudzu neuztver manis rakstiito kaa uzbraucienu, mani tiesaam tas interesee..

S santa 13.06.2010

Man ir 23 gadi un ar visu savu "Turības "augstāko izglītību nevarēju dabūt normālu darbu Latvijā savā sfērā.
Seit nopelnu 750 dolārus uz rokas, nav nekas briesmīgi daudz, taču man nav ne par ko jāmaksā, jo dzīvošanu un ēšanu nodrošina viesnīca. Mēs pat dzīvojam uz vietas pašā viesnīcas teritorijā, nevis dienesta viesnīcās. Tagad, kad tūristu pieplūdums ir milzīgs, nākas pastrādāt vairāk, bet par to ir plus vēl piemaksa apmēram 150 dolāri.
Man gan šķiet ka Turciju krīze nav tā īsti skārusi kā Eiropas attīstītās valstis un te ir diezgan lielas iespējas atrast ar laiku labu darbu, īpaši jau tūrisma jomā.

E eseseseseses 13.06.2010

nu redzi, tur jau ir taa probleema (nu vismaz man taa liekas probleema) - cilveeks no eiropas savieniibas valsts apzinaataa vecumaa brauc uz kaut kaadu atpalikusu nomali turcijaa, lai par pilnas slodzes darbu meenesii pelniitu nedaudz paari 400, - latiem...nezinu, vai tev ir taada informaacija, bet 400, - lati latvijaa jau sen nav liela nauda un pat straadaajot necilu darbinju, taadu algu ir iespeejams nopelniit. tu te baigi lepni pazinjo, ka par dziivosanu un eesanu nav jaamaksaa, bet, ja buutu, vai tev vispaar naudas zinjaa kas paari paliktu? taapeec saadus kantorus kaa 'water symphony' un liidziigus, kuri iekaarto darbaa zviedrijaa, anglijaa, iirijaa vispaar vajadzeetu aizliegt, jo man riebjas, ka starptautiskajaa darba tirguu lv sevi veljoprojam pozicionee kaa leetaa darbaspeeka valsti, kuras paarstaavji ir gatavi dariit pasus netiiraakos darbus, dziivot necilveeciigos apstaakljos un sanjemt pasu minimaalaako algu. tas lai paliek visaadiem rumaanjiem, indiesiem un aafrikaanjiem. ja dodieties straadaat uz aarzemeem, tad vismaz par pieklaajiigu cenu. es savulaik anglijaa straadaaju un man nekad nebija mazaak par 100, - maarcinjaam dienaa ar apmaksaatu dziivosanu un eesanu. taa straadaaju 7 dienas nedeljaa un neslikti nopelniiju, dziives kvalitaate gan nekaada.
bet jauniibaa gan jau ka saule un juura uz kaadu briidi speej aizraut, kaut gan - 23 vairs nav 18; arii ja veejs galvaa, sajaa vecumaa jau ir jaasaak par dziivi domaat nopietni..