Wasabi.lv - Krāpšana

Tātad lieta tāda ka vēlējos sākt strādāt Wasabi par suši meistaru. Sāku strādāt. Prasiju par līguma paraxtīšanu, teica ka pirms pirmās darbadienas parakstīt varēšu, bet tā arī man neiedeva paraxtīt. Trīs dienas nostrādāju un vel joprojām nekā, zvanu darba devējam un prasu kas ar līgumu, un tad viņš man atbildēja ar šādu tekstu :,,Tu pēc būtības esi pieņemts un vari nākt uz darbu, līgumu kautkad velak parakstīsim." Cik man zināms ka līgums jāparaxta pirms darba uzsākšanas. Biju dzirdējis sliktas atsauksmes jau par wasabi taču no sākuma padomāju ka tās ir baumas, bet tagad esmu citās domās... Neieteiktu nevienam sakt tur stradāt lirm nav paraxtīts darba līgums.

R

Работяга 24.02.2018

Ja darbadevejs nedod ligumu vai neizmaksa algu tad vins nepld savas saistibas, tad varat talak nestradat taja diena kad vins to partrauca darit... vins algu neizmaksas.. tikpat solis..

A anna 234 24.02.2018

algu wasabi vnm izmaksaa.ja nenosledza ligumu-tatad nedereji kaa darbinieks.