Walking

Nepērciet šajos veikalos apavus.Biju nopirkusi kurpes,pēc nepilna gada ieplīsa zole un saplīsa supinators.Garantija ir 2 gadus.Kad aiznesu uz veikalu lai salabo vai apmaina pret jauniem.,no sākuma negribeja ņemt manus apavus,teica lai nesot tad kad būs noplīsis papēdis.Tad kad sacelu pa visu veikalu haju,tad negribot paņēma.Kad nācu izņemt apavus nebija apmierinātu ar apavu remontu,jo papēdis nebija riktīgi pielīmēts.Tad kad viņiem to pateicu,viņi man atbildēja,ka es esot pati to papēdi noplēsusi.Vairs Walkinga apavus nepirkšu.

O O. 05.11.2006

Njaa...ieprieksh jaapadomaa,varbuut nopirkt kvalitatiivus apavus,nevis parodiju!kaa zinaams shajos veikalu tiiklos diezvai kaut ko labu var nopirkt.bet,ja nepiecieshami apavi vienai sezonai(ir cilveeki,kuriem taaadi patiik),tad luudzu...bet tad rezultaats ir tieshi taads!nav ko suudzeeties!

V Viktors 28.01.2007

man nav pazinnojumi.

S S. 08.01.2008

Pavisam vienkārši - apavu veikalā Elegance uz Barona ielas ir neatkarīgais apavu eksperts, kur samaksājot Ls 2, tavus apavus novērtēs uz vietas un uzreiz... Es arī biju, vērtētājam palika manis žēl, pat naudu neuzprasīja par konsultāciju - katrā ziņā uz viņa teikto vari paļauties un nebūs jāmaksā liela summa.

P pirceeja 05.06.2008

Nekas nav pret apavu kvalitāti...bet par apkalpošanas kultūru man gan ir ko teikt!!!Varbūt tā ir pieņemts mazpilsētas tikko atvērtos veikalos, ka veikala vadītāja savas problēmas ar padotajiem risina publiski!!!nu nez...nez...

I ingucis 27.02.2009

Ir jaskatās ko tu pērc nevis tā uz buj duj :p
es domaju ka pati esi vien vainiga un nav javaino veikals vajag macet staigat uz aukstpapēžu kurpem !!!

E Eva 02.07.2009

Esmu tur pirksui apavus. Zābaki man saplīsa jau pēc 2 nedēļām, kad aiznesu lai salabo tad pateica, ka tas skaitās aksesuārs(bija saplisusi un atārdijusies sprādze) un ka viņi nelabošot, beigās tomēr paņēma, bet teica, ka nākošreiz tāda iemesla dēl neņemšot.Turpretim ar kurpēm man ir noveicies ļoti labi. Bija jāiet uz svarīgu pasākumu, un nopirku augstpapēžu kurpes. Tas bija pirms 3gadiem, bet kurpes vēl tgad izskatās kā jaunas.tapēc nevaru onkrēti teikt, ka šajos veikalos pirktie apavi ir brāķi!

A arinka 02.07.2009

nekvaltativus apavus var nopirkt jeb kur, bet ar HAJU neko labu nepanaksi..

R ristīne 04.01.2010

es bieži vien pērku apavus šajā veikalā, pārsvarā jau vasaras apavus un man kalpo līdz 2gadiem un pat ilgāk, vienkārši ja jūs "dāmas" nemākat nēsāt apavus, tad nav ko čīkstēt, ka kaut kas plīst vai kaut kas tamlīdzīgs!! Tik pat labi var arī saplīst kādi brenda zābaki, tad arī uzreiz veikals kurā tie būs iegādāti, būs sūdīgs?

I INGRĪDA 05.02.2010

Nekvalitatīvus apavus var nopirkt visur. Mana pieredze ar šo veikalu ir vis labākā, iepērkamies visa ģimene un visi apmierināti.Lai Jums veicas tāpat kā mums.

I Inga 01.03.2010

Mīļie!Apaviem ir nevis divu gadu garantija, bet DIVU GADU LAIKĀ PIEŅEM PRETENZIJAS !Tās ir divas dažādas lietas un lielākā kļūda, ka cilvēki to nesaprot! Ja ir ražotāju vaina, kāpēc saplīsuši apavi, tad apavus labo, bet ja ir paša nēsātāja vaina, tad protams nelabos. Pati arī esmu šajā veikalā pirkusi apavus un nav nekādu sūdzību. Protams vienmēr būs kāds kurš būs neapmierināts, bet ir jau arī jāskatās uz to, kā apavus nēsā. Jāmācās arī atzīt savas kļūdas, nevis vienmēr vainu nogrūst uz citiem.Tā jau protams ir visvieglāk, bet tas agri vai vēlu var pagriezties pret pašu! Lai mums visiem izdodas to saprast un tādās situācijās mēģināt MIERĪGĀ ceļā rast risinājumu!

Z zemene 27.09.2010

šausmas, gadu nostaigā un brīnās, ka ieplīst zole... visi apavi, kas man ir bijuši no šī veikala kalpo vēl tagad. Apaviem ir jāļauj atpūsties, nevis jādriskā 1 kurpes mgadu un jābrīnās, ka nonēsājas...