Walking

Pilnīgi piekrītu ar to, ka tas veikals ndoarbojas tikai ar pārdošanau, bet nu ja tev nepaveicās, un tu iegādājās apavus ar brāķi, tad neko izmet uzreiz, vai nu samaksā par expertīzi un tad izmet.... vienkārši daži vēl domā, ka viņiem sanāks, un expertīza būs taisnīga... Redzēsim ko Marina uzrakstīs, visdrīzāk aiz asarām neredzēs ko rakstīt. Jo viņu arī apčakarēs. Skumji bet tāds ir tas veikals, gan jau kāds atradīs kā ar viņiem tikt galā un ar viņu expertīzas veicējiem. Dārgie Walking veikala vadītāji, izlabojiet savu attieksmi pret pircējiem , LŪDZU

I

G Gundega 30.06.2006

Marina, paņem tās kurpes un nodod neatkarīgam ekspertam-ekspertīzes veikšanai...Ja ir iespējams, tad no sākuma pakonsultējies mutiski un uzzini iespējamo rezultātu, lai saprastu vai ir vērts veikt vēl vienu ekspertīzi. Ja ir kaut mazākā cerība, tad tik uz priekšu un galvenais nepadodies!

M Marina 24.05.2009

Bet es dabūju naudu atpakaļ, biju priecīga, bet viņi zaudēja klientus (es, draugi, radinieki, paziņas utt) un arī samaksāja par ekspertīzi 26LS.
Tā viņim vajag!