www.sudzibas.lv VTU Valmiera Slikts serviss

Vtu Valmiera - Slikts serviss

Šajā uzņēmumā strādā viens šoferis kurš vai nu vienkārši jāatlaiž vai kā... Jo viņam nav ko cilvēkos darīt lai iet strādāt uz mežu vai gaterī piem. , jo tas pirmais gadījums ar viņa izgājieniem.
Tā tad sekojoši! Autobuss Madona-Valmiera caurbraucošais caur smilteni. Tālāk! - datums 29.03.2023. , autobusa nr nh-3982 kasieris 625māris.
Šim autobusam attiešanas laiks bija 17: 12 bet izbrauca 17: 17 lai gan nenoradīja ka kaut kas viņam traucē mierīgi sēdēja autobusā šis šoferis. Kad es viņam pajautāju vai šis reiss iet uz Valmieru viņš man varonīgi atbildēja vai tad es neredzot kas ir rakstīts... Paldies!

30.03.2023

I

A Armiss 31.03.2023

Izpētot autobusu sarakstu var redzēt ka šim autobusam ir 8 min stāvešanas laiks,varam spriest ,ka autobuss novēloti iebrauca smiltene un bij jaizstāv stāvešanas laiks,un nākamreiz pirms uzdod loģiski padoma ja uz autobusa rakstīts Madona-Valmiera tad gan jau,ka brauc uz Valmieru😅😅.Un kas tur tāds ,ka autobuss bik novēlti izbrauc nav jau pasaules gals.