www.sudzibas.lv VTU Valmiera Slikts serviss

Vtu Valmiera - Slikts serviss

Situācija tāda. Maršruts Valka-Rīga nr 760014
iekāpu autobusa, nekur nebija rakstīts ka karti nepieņem šoferis. Es saku šoferim, līdz Rīgai ar karti, uz ko viņs man atbildēja. Karti nenemsu. Es saku ka man diemžēl nav skaidra, uz ko viņš man agresīvi atbildēja: ka jūs dzīvojat bez naudas, uz ko es atbildēju ka visa nauda uz kartes. Kad teicu ka man tūlīt atnesis naudu pēc 2 minūtēm uz ko vins man agresīvi atbildēja. Ātrāk var? Vai kāpj āra no autobusa, es saku ka tūlīt atnesis, uz ko man atbildēja ja negaidīs. Es kavēju visu. Es saku ka es kavēju 1 minūti tikai. Uz ko man atbildēja viņš; man ir vienalga ka jums nav skaidra.

24.06.2022

A AnastasijaV 05.07.2022
neapstājas pieturā

Valmierietis neapstājas pieturā. Šoferis skatās virsū un brauc garām. Autobus bija pustukšs.

S Sudzibas.lv Admin 23.09.2022