www.sudzibas.lv VTU Valmiera Slikts serviss

Vtu Valmiera - Slikts serviss

Šodien plskt 5 no rīta stāvēju, gaidīju Rūjiena-Rīga (plkst. 5.05) autobusu. Autobuss pienāca, šoferis atvēra durvis, sasveicinājos, pajautāju, vai varu jau iekāpt, pasēdēt iekšā, jo man bija auksti (gaidīju ārā kopš plkst. 4.40 un autoosta bija slēgta). Biļete līdz Rīgai man jau bija iegādāta caur Mobilly. Šoferis izkāpa, aiztaisīja ciet durvi un ļoti nejauki teica, ka varu autoosta sēdēt, un aizgāja. Man ir problēma ar kāju - ļoti sāp. Turpināju stāvēt pie tukša autobusa ar 2 smagām somām. 5.05, kad autobusam bija jāatiet, šoferis atnāca un tomēr ielaida autobusā. Plskt.6.24 autobuss pienāca Valmieras AO, es atspraudzējos, paņēmu vienu somu un no aizmugurējas rindas mēģināju iziet ārā, man bija nepieciešams aiziet, izmantot labierīcības (atvainojos, par detaļām, pačurāt). Tomēr šoferis jau bija izkāpis, aizslēdzis durvis un aizgājis. Izkāpt no autobusa nebija nekādas iespējas. Jautāju citiem pasažieriem, kā var atvērt durvi, vilvēki teica, ka ir jāgaida šoferi. Stāvēju pie durvim, gaidīju 14 minūtes. Plkst.6.40 šoferis atnāca, atvēra durvi, ielaida pasažierus no Valmieras un sāka braukt tālāk. Nekādas iespējas nekur aiziet vairs man nebija. Pajautāju šoferim, kāpēc viņš uzreiz taisa durvis ciet un neļauj cilvēkiem iziet pat uz 10 min, kāmēr autobuss stāv, vismaz uz tualeti. Un ko viņš arī ļoti nejauki vienkārši pasmējās. Man ir 51 gads, esmu 4 bērnu māte, man ir problēma ar kāju, ar muguru un ar nierēm, braucu viena pati šobrīd uz darbu Jūrmalā. Jautājums: kāpēc man tagad jābrauc vēl 2 stundas līdz Rīgai šādā stāvokli, bez iespējas pa visām 4 brauciena stundām (autobuss atnāc uz Rīgu plkst. 8.55) pat aiziet uz tualeti (autobusā tualetes nav)? Un kāpēc tik nejauka attieksme jūsu darbiniekam pret cilvēkiem? Nezinu, kā sauc šo šoferi. Autobusa reģistrācijās numurs ir HV-890. Lūdzu sniegt atbildi uz maniem jautājumiem. Darja Kulagina, Jūrmalas domes Labklājības pārvaldes Sabiedrības integrācijas nodaļas vadītāja. E-pasts: [slēpt]@gmail.com

18.04.2022

V VTU Valmiera 19.04.2022

Labrīt!
Rūjienas AO bija atvērta no plkst.04:20, tā kā plkst.04:40 Jūs noteikti tikāt autoostas uzgaidāmajā zālē. Valmieras AO visi pasažieri, kuri vēlējās izkāpt starpreisa laikā, to arī izdarīja.
Pēc autobusa vadītāja vārdiem, arī Jūs izkāpāt uzsmēķēt.

Ar cieņu,
VTU Valmiera