www.sudzibas.lv VTU Valmiera Slikta autobusa vadītāja attieksme pret pasažieriem

Vtu Valmiera - Slikta autobusa vadītāja attieksme pret pasažieriem

Vēlos iesniegt sūdzību par autobusa šoferi pret pasažieriem. Šodien 27.09.22. Braucu no Juglas Valkas virzienā. Līdzko kādā pieturā iekāpj autobusā kāds pasažieris, vienmēr ir slikta attieksme pret jebkuru pasažieru, piemēram bērns iekāpa autobusā pie Tc "Valleta" prasīja biļeti līdz Valkas autoostai, bērns parādīja dokumentus, bet bija kaut kādas vainas ar dokumentiem, atbilde izskanēja brutālā veidā, brauksim un varēsi autoostā skaidroties. Tikai nesaprotu, kāpēc vēl tāds autobusa šoferis strādā šajā uzņēmumā. Un piebildīšu, šī nav pirmā reize, ka no šī autobusa šofera dzirdu brutālu attieksmi pret autobusa pasažieriem.
Maršruta nr. 760007
konduktors 440