www.sudzibas.lv VTU Valmiera Slikta attieksme.

Vtu Valmiera - Slikta attieksme.

Nejauka attieksme no šoferiša. Šorīt valmiera pietura pie slimnīcas 7:33 bija jāiet 8.autobusam galapunkts Stacija. Šajā laikā piebrauc.8.autobuss galapunkts Kocēni. Iekāpjot iekšā pajautāju vai viņš brauc uz Kocēniem vai Staciju (kka negribēju kļūdīties un izkāpt pavisam citur) šoferis varēja laipni pateikt ka uz staciju vnk uzraksts nav samainīts. Tā vietā asi atcirta labi labi un iebāza rokās biļeti. Apbrīnojami.. Kaut gan nav pirmā reize. Pie bērnudārza arī bija gadījums kad kāpām ar mazo ārā un šoferis par ātru aiztaisīja durvis aizķerot manu bērnu un izlikās "beigts". Nepievērsa pilnīgi nekādu attieksmi... Jauku dienu. Ceru laipnība tiks sakārtota. Katram no mums ir savs darbs. Cienīsim citus.

D