www.sudzibas.lv VTU Valmiera Slikta attieksme

Vtu Valmiera - Slikta attieksme

Braucot 2.01.2021 no Rūjienas Ao plkst 14: 35 uz Valmieru, saskāros ar ļoti nepatīkamu attieksmi no autobusa šofera.. Nopirku biļeti mobilly aplikācijā, taču no šofera puses saņēmu nepieklājīgus pārmetumus par to, kāpēc esmu iegādājusies biļeti aplikācijā, ja Rūjienas autoosta esot ciet, viņam neesot papīri par to, ka esmu iegādājusies biļeti.. Kāpēc tad aplikācija ļauj iegādāties, bet šoferis gandrīz pat nepieņem manu nopirkto biļeti, tikai tāpēc, ka autoosta esot ciet.. Ļoti nepatīkama pieredze ar šofera attieksmi..

02.01.2021

_ _Vendetta_ 02.01.2021

Kas soferim vainas? Aplikacija tacu viss rakstits. Gan laiks gan autobusa nr. Iemaciet cilveku stradat un pienemt lemumus (gudrus*).

J Justīne kalniņa 23.05.2021

Šoferis šodien maršrutā Rīga Valmiera 13.10 es iekāpu Straupē, no sākuma nepieņēma 3+ vārti un lika ar karti maksāt, pēc tam izsita skaidrā ar 3+. Bet sakarā ar Covid-19 es izmantoju tikai bankas karti. Un viņš man uz ļāva pie tam es esmu tikai 17 gadus veca un man nav pēc būtības šis viss jāpiedzīvo. Kā arī neievēro kad cilvēks jautā lai izlaiž vēlamajā pieturā. Šo šoferi jāatlaiž no darba. 23.05. 21 pulksten 13.15.

L Liene79 08.02.2022

Valmierā uzrodas daudz nejauki šoferi, arī šodien 17.25 Valmiera- Rūjiena..fuj drausmīga attieksme