Vtu Valmiera - Kavēšana

Labdien! Sūdzība no studenta. Vēlos izteikt sūdzību par maršruta autobusu Valka-Valmiera atiet no Valkas 07: 40 un Valmiera pienāk 08: 53. Pārsvarā šis autobuss iebrauc Valmieras autoosta pēc pulkstens 9 un šī iemesla dēļ vairākas reizes esmu nokavējusi nākamo autobusu uz augstskolu. Piemērs 07.02.2023. Braucu ar šo autobusu un autobuss iebrauca Valmieras ao 09: 05 un nokavēju Cēsu autobusu, kas atiet 09: 00. Autobusa kavēšanās iemesls varētu būt, ka 20 minūtes pavadīja Sedā.

08.02.2023

Good Intentions 08.02.2023

Vajag rēķināties, ka publisksais transports dažādu iemeslu dēļ var kavēties. Šajos gadijumos minūte, minūtē līdz kaut kam nav laba prakse. Brauciet agrāk, lai nekavētu.

R Reinis 08.02.2023

Ātrāk nav iespējas aizbraukt, jo iepriekšējais autobuss iet 05:40 un tad aptuveni 2h jāgaida nākamais un manuprāt tas nav normāli, ja jau reiz ir norādīts iebraukšanas laiks tad tas ir jāievēro.

1 123nē123 11.02.2023

Ko iesaki, Sedā nebraukt lai princis laikā paspētu? Uz Cēsīm no Valkas iet čučukbānis, neko nekavēsi