www.sudzibas.lv VTU Valmiera autobusa šofers

Vtu Valmiera - autobusa šofers

2 gados veci cilvēki, zinādamika kavē, skrēja uz autobusa pieturu" Līčupes", sapratot ka nepaspēs māja šoferim. Šofers apstājās pieturā kad viens jau bija pieskrēis pie autobusam, tas aizbrauca. Tas notika ap pl.18.10

Maršuts: Mūrmuiža - Valmieras AO
11.10.2018.

11.10.2018

E Edmunds Kance 11.10.2018

Pieturā jāierodas laikus, nav jākavē pārējos pasažierus ar savu nespēju laikus atšķūkt līdz pieturai. Nespēj tikt līdz pieturai laikus - nebrauc ar autobusu - sauc taksi!

A a.....s 12.10.2018

Kā tu iedomājies ja autobusam braucu no muguras un šis pēkšņi bremzē lai paņemtu cilekus un izraisa avārijas situāciju.Un vispār pieturā jānāk vismaz 5min ātrāk nevis stāvēt krustojumā un pļāpāt 10 min, kad ierauga autobusu tad nu skrien.UN tu mazdel vispār tur nebiji papriekšu paprasi kur viņi atradās!

A a.....s 12.10.2018

sūddzēties mēs visi mākam bet paskatamies paši uz sevi.Būtu laikus pieturā nebūtu parko sūdzēties betvienmēr citi vainīgi sākat ar sevi.

Arkukušjans 12.10.2018

Par ko sūdzība, par to ka nevar laikā ierasties uz autoostu?