www.sudzibas.lv VTU Valmiera Agresīvi vadītāji

SIA VTU Valmiera - Agresīvi vadītāji

Šodien braucu autobusā kā vienmēr no omītes un braucot likās divaini , ka vadītājs lietus laikā brauc ar lielu ātrumu apdzenot automašīnas un mainot braukšanas joslas! Vēl stundu nostavēju uz ceļa tādēļ ka vadītājs pamanījās apdzenot kādu automašīnu,to aizķēra un dēļ ta man nācās stundu stāvēt,zem lietus kamer atbrauca cits autobuss, Tas nav normāli , autobuss nav ne kāda sporta automāšīna ar kuru var skriet pa šoseju un pakļaj cilvekus briesmam, Jau ta katru otro nedēļu pa televizoru rāda ka kāds autobuss nonāk avārījā , Tas ir sabiedrisks transports nevis Kartingu Halle.
Var izteikt nožēlu tikai firmas vadībai par tādiem vadītājiem.

I

Ausainītis 22.09.2013

Tev atliek viem algot uzticamu personisko šoferi, jo par ubaga grašiem vergot autoparkos ir palikuši vien izbijušie cietumnieki un citi dzīves izstumtie.