www.sudzibas.lv VSV apsardze, Igors Kuskovs Rupji personas tiesību pārkāpumi

VSV apsardze, Igors Kuskovs - Rupji personas tiesību pārkāpumi

VSV apsardzes darbinieks Igors Kuskovs, izmantojot savu dienesta (apsarga) stāvokli ar varu mēģina iegūt savām vajadzībām citu personu datus. Personai iebilstot pret šādu mēģinājumu tiek pielietots spēks.

P

O Ok! 01.09.2012

...Ej nu ej, trakas lietas...varbūt nedaudz konkrētāk izstāstīsiet par pašu notikumu, savādāk izklausās pēc "tukšiem" apvainojumiem, un kā būtu ar nabagas cietušās veselības stāvokli, iespējams, ka biežāk jālieto NOVOPASITu un jāgriežas pie psihiatra.

A astalavista 01.09.2012

Es ceru ka tie nav tukshie vardi jo savadak tam VSV dabiniekam ir tiesibas aizsargat savu godu un cienju =D

Civillikuma 2352.1 pants nosaka, ka katram ir tiesības prasīt tiesas ceļā atsaukt ziņas, kas aizskar viņa godu un cieņu, ja šādu ziņu izplatītājs nepierāda, ka tās atbilst patiesībai [..] atsaukšanas kārtību nosaka tiesa.

U ursa25 01.09.2012

Varu apliecināt ka reiz man arī ar Igoru Kuskovu bija saskarsme. Tas bija tumšā vasaras naktī, pašos saulgriežos.Es raitā solī soļoju pa LR apgaismotajām ielām un pēkšņi man no nez kurienes uzbruka Igors Kuskovs skaļā balsī kliedzot šusminošus vārdu"Uzrādi savus dokumentus, nosauc savas norēķina kartes kodu, iečurā mēģenē priekš analīzēm." Tad no izbrīnas kad es sastingu kā stabs uzradās citplanētieši un izārstēja mani no šizofrēnijas.

Vot i skazačke konec, kto praslušal maladjec. :-)

PS:URSA