www.sudzibas.lv VSDA Attīstība Neatsaucīga skolas administrācija

VSDA Attīstība - Neatsaucīga skolas administrācija

Pirms tam, kā domājiet iesniegt savus dokumentus šajā augstskolā padomājiet kārtīgi, vai pēc tam būsiet ar mieru gaidīt savu diploma pielikumu pusgadu. Atsaucība no skolas administrācijas pilnīgi nekāda. Ārī studiju laikā visu laiku bija problēmas ar studiju daļu, kur zuda atzīmes un pašam studentam bija tās jāmeklē. Neiesaku šo augstskolu, man ir ar ko salīdzināt, tāpēc saku ka šī augstskola no organizācijas puses ir ļoti zemā līmenī.

I Ingūna12 27.08.2012

Es arī neiesaku stāties šajā augstskolā, jo tur viss ir zem katras kritikas - akadēmisko izziņu izsniegšanu aizkavē un par to vēl prasa maksu.
Studijas ir nepilnīgas. Semestrī nesanāk iegūt plānotos kredītpunktus.
Manā gadījumā neatmaksā arī manus personīgos līdzekļus, kurus iemaksāju stājoties skolā. Sola jau trīs mēnešus, nereaģē arī uz iesniegumiem.
Izvērtējiet vai ir vērts maksāt par studijām, kur nekam nav nekādas garantijas.