www.sudzibas.lv Volvo MG61 pie veikala var stavēt 2stundas, bet My fitnes Imanta

Volvo MG61 - pie veikala var stavēt 2stundas, bet My fitnes Imanta

Šodien, 17.09.19 pl.17: 36 atbraucu uz fitnes zāli, kura atrodas Anniņmuižas Bulvāris 40 A, nodarbība sākas 18: 00. Augša pirms zāles ieejas atrodas automāts, kur jāreģistrē mašīnu ar kolēģiem no sporta nodarbībām aizrunājamies un iegājām zāle tur biju 1 stundu un 10 minūtes, zāle viss fisējas ar karti, cikos iegāju un cikos aizgāju, izdruka ir datora.
Piegāju pie mašīnas cityparks kvīts, sods. Sporta zāle var atrasties 3 stundas, uzreiz zvanīju jums un uz numuru kur uz stāvvietas zīmēm uzradīts 1859
kopuma mans laiks stāvvieta bija-1.5st, pat nebiju 2 stundas!
Nr.892138, mg61
tāda sajūta, kā kāds sēž un vaktē uz tā pelņa naudu, tam cilvēkam nav zināms vārds "gods"
lūdzu izskatīt šo pārpratumu un noņemt sodu, es uzskatu, ka pārkāpums nebija. Pierādījums, fitnes kluba karte, kura ir reģistrēta, kad tu iejei un kad tu pamet sporta telpu un cikos jums zvanīts.
Ar cieņu, īpašniece Volvo Mg61
17.09.19 20: 17

N

h3natymast€r 17.09.2019

raksti sūdzību PTAC (Patērētāju tiesību aizsardzības centrs, Rīgā, Brīvības ielā 55, LV - 1010 Reģistrācijas Nr. 90000068854, E-pasts: pasts @ptac.gov.lv Konsultāciju tālrunis: 65452554 Fakss: 67388634)
sūduparka izspiedēji nav maninījuši savu komercpraksi, tā vēl aizvien uzskatāma par negodīgu, agresīvu profesionālajai rūpībai neatbilstošu. Viņi neko nedara, tikai uzrauga noteikumus, iekasē naudu / liek soda kvītis.
Nemaksā tiem kropļiem ne centa. Piedzīt tiesas ceļā viņiem nav izdevīgi + nevarēs pierādīt neko.

C critical thinker 17.09.2019

ko 'viņi' nevarēs pierādīt? ka viņus nolīgušais veikals/centrs ir noslēdzis līgumu ar viņiem, lai visādi apkārtējie neizmantotu veikala stāvvietu ilgstošai stāvēšanai?

h3natymast€r 18.09.2019

@critical thinker - sūdaparks nevarēs pierādīt to, ar ko noslēgts līgums ''starp klātneesošām pusēm'' (jo nav jau nekādu dokumentu, ne parakstu - ir tikai sabiedrības vienpusēji rakstīta soda kvīts, piestādīta automašīnai), kas bija konkrētā transp. līdz. ''lietotājs''

h3natymast€r 18.09.2019

sūduparks arī cenšas ietaupīt kādu kapeiciņu - par konkrēto pārkāpumu ''eparkingā'' tikai 3 foto... mazāk filmiņas* patērējas, mazāk resursu aiziet datu bāzē... ???
manā gadījumā veselas 6 foto - lepni manu vāģi toreiz safočēja 8) ?