Volksauto

Nekad nebrauciet uz šo firmu!!!Aizbraucu sataisīt el.logu pacēlājus.Pēc 4 stundām viņi neko nav atrduši.Jūtu kaut kas nav labi.Pateicu lai atdod mašīnu,samaksāju 10.latus neparko,kad paprasīju par ko servisa vadītājs paziņoja ka ja nepatīk lai vairāk nebraucot.Nākošajā dienā aizbraucu uz AUTO GP,turpat Jūrmalas gatvē.Viņi pa 3 stundām sataisīja,samaksāju 15 ls.

L lera 04.05.2007

Soglasna na vse 100!!Volksauto otstoi!!!Pered pokupkoi avto reshili proveritj v Volksauto.Zvonju v etu milejshuju kontoru.Tak mol i tak,hochu proveritj avto pered pokupkoi.Mozhno govorjat,no predvariteljno nado zapisatjsja.OK,dogovarivaemsja s vladeljcem,zvonim zapisivatjsja.Razgovor menjaetsja sovsem v druguju storonu.Net,mol,vi konechno mozhete zapisatjsja,no obecshatj vam nichego ne mozhem,esli do etogo priedet drugaja mashina na srochnij remont,zanimatjsja budem ej.Zachem togda nuzhna zapisj -neponjatno.3 cheloveka (ja,muzh i vladelec mashini) dolzhni ehatj s raznih koncov goroda,v rab.vremja,chtobi poljubovatjsja na zad chuzhogo Volkswagena,stojashim v ih edinstvennom bokse?I pod konec menja eshe obozvali .

M Marina 11.05.2007

Tak ti priehala ili net? Esli net, to cego zhalueshsja togda? U menja problem ne bilo s etim avtoservisom. Ti pomoemu tam i ne bila nikogda, a stavish iz sebja umnuju...

X x 31.05.2007

Tur viņiem tāds jauns puikiņš ap 25 pie rezervju detaļu nodaļas kases sēž. Tā vien liekas, ka viņš tur ir , lai palīdzētu palīdzētu nosargāt visus tos dārgumus noliktavās, lai tikai neviens kaut ko nenopērk!