www.sudzibas.lv Volksauto / Autocentrs MARKUS Nu ja tas ir serviss, tad es esmu baleriina

Volksauto / Autocentrs MARKUS - Nu ja tas ir serviss, tad es esmu baleriina

Aizdzinu autinnu(passat 98) uz to servisu, dzzeki piipe staigaa apkart ... kaut ko muld ... beigas pats nnemu un paliidzeeju puissiem ... citaadi visu dienu mani tur notureetu ... un nokaastu baigo naudu

taatad vajadzeeja apmainiit paaris detallas, kas man bija liidzi .. lai apmainiitu detallu vajadzeej atgriezt 8 skruuves (pats to izdariitu, bet nebija pa rokai instrumentu, un tajaa passaa dienaa vajadzeeja dziit skati), taatad taalaak summaa man nopleesa 65 ls ... pilniigi ne par ko to ko vareeja izdariit 15 minuutees vinni staigaadami apkart to izdariija 1:30 ar manu paliidziibu ... Taatad neiesaku tur doties servisaa straadaa pilniigi aamuri, kas nezin ko noziimee normaals kvalitatiivs serviss ;)

I iivs 29.05.2008

Kopš viņi tagad paši iedzen mašīnu iekšā, nevar zināt ko viņi tur dara. Agrāk pats varēja iebraukt, paskatīties un pamācīties problēmu risināšanu. Ieraugot ka šas viņi liks kaut kādu līko lēto detaļu arī varēja bļaut uzreiz, a tagad fig zin ko viņi ielikts, vēl pašam pēc tam jāpārbauda viss.
Pirms kāda laika vienu dienu braucu nomainīt kulisi. Šamie iedzen iekšā, eju pasēdēt, zvana. Izstāsta problēmu kaudzi, ka steidzami tur jādara tas tas tas un tas. Nu labi, pieņemu, ka speciālisti jau labāk zinās cik steidzami tas ir. Gaidīju gandrīz līdz darba dienas beigām. Beigās viss it kā sataisīts un kulisi arī nomainīja. Atstāju es kaut kur ap 200 ... par 3 golfiņu, kuram detaļas vispār maksā santīmus. Un tālāk par kādu darbu - man tā kulise tagad bija 45 grādu leņķī uz vienu sānu un nevarēju ielikt 5 robā. Aizkratījos atpakaļ un pateicu, lai taisa vēlreiz. Pagāja vēl kāda stunda vismaz, jo izrādās tai ko ielika vispār kaut kas trūka, tā kā viņi visu sāka no nulles. Par laimi man naudu klāt neprasīja, tas tik vēl trūka, jo tad es tiešām meklētu, kur var pa nopietno sūdzēties tālāk. Diena bija izčakarēta.
Orts gadījums vēl pirms kāda ilgāka laika - atņirdzās ABS. Aizbraucu. Diagnostika. Nomaina datčiku pa padsmit latiem. It kā iet. Izbraucu ārā un pēc minūtes atkal neiet. Aizbraucu un atkal sākās jauna diagnostika, šoreiz jau mazliet tuvāk apskatoties kur un kas varētu būt. Izrādījās vads, kas maksāja pāris Ls. A varbūt datčiks tomēr bija vecais vēl ejošs, to neviens nezin.
Jāsaka, turp vairs nedomāju braukt.

K Kiaspars 13.01.2009

Ui, briesmas! Es arī neiesaku.

A andris 13.06.2009

Forša reklāma =)
Vai tagad kaut kas ir mainījies???

ż Ża-ers 11.07.2009

A tev nav kauna braukt ar passatu?

A Aigars 03.09.2009

Un kāda vaina Passat, pats ar ar tādu braucu.

M martels 25.09.2009

"Kopš viņi tagad paši iedzen mašīnu iekšā, nevar zināt ko viņi tur dara."

Vienas detaļas vietā nesaskaņojot tiek nomainīts viss mezgls. Vai tur ko mainīja, vai remontēja, to tak neviens nezin! Pilns ar visādiem darbu pieņēmejiem. Reāli, pie meistara klāt netiec. Nevienam neiesaku. Apkāsīs, ka maz neliksies.

O oi 27.08.2010

NU re. manaa pastkastee arii bija smuka reklaaminja. bezmaksas tehniskaa apskate. skaidrs, ka uz taadiem var uzrauties.nu kauch kaa naudinja jaapelna. :)

L laasma123 03.01.2014

Ja man ari bija bediga pieredze sabojajas salona ventilators, servisa pateica ka jamaina pretestibas bloks kurs nemaksa mazu naudinu es ari piekritu mesteri tacu zina diagnostika tacu uztaisita .Kad sanemu masinu izbraucu no servisa pec 50 metriem salona ventilators izslrdzas braucu atpakal .Man paskaidroja ka tagat esot motorins jamaina ventilatora kas ari nemaksa mazu naudinu, galu gala cita servisa to man nomainija pa paris latiem un izradas ka nekads pretestibas bloks nav bijis vainigs jo tas strajajot uz ventilatora atrumu .Taka izvelaties pasi vai braukt uz tadu servisu.