LV RU

VLV BŪVE - Krāpšana

Šis cilvēks pieņem darba un slēdz līgumus ar strādniekiem viņam mob.2 9355546 , un brauc ar
Subaru JL4585 (foto zemāk) ,objekts atrodas Rīga ,Aspazijas bulvāra 7.,pretī Stockmann veikalam,viņš apšmauc stādniekus ar algām un dokumentiem .Uzmanaties!

Papildināts Igors B 22.09.2019

Papildus informacija: krapniks izlika jaunu sludinajumu:https://www.ss.lv/msg/…/work/are-required/builder/nncjk.html
un mainija mobilo:28865600
ari nomainītā juridiska adrese:no Rīga, Baltā iela 1B uz Baltā iela 3/9
Krāpniekam kājās deg!

Ig

Vairāk sūdzības par VLV BŪVE

Komentāri (5)

Ja Jaziks 21.09.2019

Es šajā firmā stradāju jau sen, arī ar pārtraukumiem kamēr biju Norvēģija. Vienmēr visu samaksāja kā solīja, bija pat premijas par labi izdarītu darbu. Tagat arī alga vienmēr laikā, kadreiz pa dažu dienu ir iekavējies, bet tas ljoti reti. Instrumentus dod, nevajaga laust savus, nevajaga pašam pirkt.
Droši vien šitas sūdzētājs kārtējais klaidonis, baigais "meistars", kuram visur slikti, visi ir slikti, pats tik tāds ideals, ja jau tikai 3nedēlas pastrādāja.

Ig Igors B 21.09.2019

Jančuk ka Tu zini ka 3 nedēļas ,tieši tā ,bučo tālāk viņiem par tam kapeikām.

Ig Igors B 21.09.2019

Tu vairāk izskaties pēc klaidoņa ,Norvēģija un tā tālāk ...

Ja Janis Polencs 22.09.2019

Strādāju jau sen firmā, VLV BŪVE, un NEKAD nav bijušas problēmas ar algu, vienmēr laikā samaksā un ir aprēķināts viss precīzi par manu padarīto darbu!
Darba devējs izturas ar cieņu un sapratni pret katru strādnieku, jo daudzi strādnieki kuri ir sākuši strādāt VLV BŪVĒ, ir atnākuši no firmām ar nesaņemtām algām, tiek izmaksāti avansi, lai cilvēki izdzīvotu!
Šis cilvēks kurš sūdzas ir no tiem, kam viss ir slikti un strādāt negrib, tik naudu gan vēlas, kaut savu darbu nav paveicis!
Godīgāku darba devēju kā VLV BŪVE, neesu līdz šim sastapis!

Va Valerijs Terentjevs 23.09.2019

Personīgi pazīstu uzņēmuma īpašniekus. Profesionāli un godprātīgi cilvēki, neesmu dzirdējis lai par padarīto darbu kādam nesamaksātu naudu. Uzskatu ,ka sūdzība ir pilnīgi nepamatota.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes