www.sudzibas.lv Vladimirs Putins Organizēja Krievijas valsts izzagšanu kopš 2000.gada

Vladimirs Putins - Organizēja Krievijas valsts izzagšanu kopš 2000.gada

Vladimirs Putins, un vēl pāris tūkstoši viņa draugi, paziņas, tiek apsūdzēti Krievijas valsts kases izzagšanā un naudas novirzīšanā personīgo interešu labā. Palīdziet to švali atrast un aizstiept uz hāgas tribunālu.. Vēlams, kopā ar viņa družbaniem.

H

I Inga Jo 02.12.2017

Kāda jums daļa gar svešām valstīm? Vai tad Latvija nav izzagta?

H HagaGaida 02.12.2017

Kāda man daļa? Agresora valsts un kāda man daļa? Vēl pasaki, ka gribētu ielaist Putina karaspēku Latgalē.

T Tong Po 02.12.2017

Latviju izzog paši Latvijas iedzīvotāji! Nodokļus nemaksā un brīnās, kāpēc ceļi slikti, medicīna - no savas kabatas, izglītības kvalitāte zema... NEz kā iedomājas, no kādas naudas tas viss ir jānodrošina?!

T Tong Po 03.12.2017

Interesanti, par ko tu šeit murgo: бывший Президент министров Латвии ныне действующий депутат Европейского парламента от Латвии
Par kā labklājību rūpējas Krievijas prezidents - nu tak paskaties vairāk internetā, nevis to ko Tev krievijas Valdībai piederošie TV translē. Vienas muļķibas raksti- Президент России, в отличие от Президентов Латвии,заботиться об экономике своей страны и благосостоянии своего народа. Lielāku stulbumu laikam tikai Krievijas masu medijos var lasīt! :D

T Tong Po 03.12.2017

Vladlat, nu tad paskaties tipisku situācijas atspoguļojumu par Tavu mīļo Krieviju, to, kurā prezidents domā par tautu:
Nu un pavisam svaigs bullkaks no Valdības vadītāja

Pilna Youtube ar video, kur vari apskatīt, kas patiesībā notiek Krievijā, nevis to, ko rāda Valdības TV kanāli!

I Inga Jo 03.12.2017

T Tong Po 04.12.2017

Ja Latvija ir Tava, nu tad nenodi*s un nenoniecini pie katras iespējas. Ne Valsti, ne Prezidentu.
Pie tā, kāda situācija ir Valsti, esi atbildīgs arī Tu. Tev bija visas iespējas darboties, lai ietekmētu procesus Valstī - ja jau esi pensijā, tad 1991.gadā nebiji vairs maz puika, ne arī vecs vecis.
Cita lieta, ja negribēji neko darīt lietas labā, jo vieglāk jau ir nodi*st.

Kad Tev ģimenē lietas nenotiek kā vajag, Tu savu ģimeni arī nodi*s? Un cildini un slavē kaimiņus?

E electric 28.04.2018

Palasi "mernieku laiki". Tur paša sakuma ir paradita ista Latviešu dvesele.

- Ak dieviņ, izdari tā, lai kaimiņam tiktu mazak zemes, ne ka man.

Andris Sa 03.12.2017

Šeit daudz info par Krieviju ko nerada gan Rossija24, gan citie krievijas kanali: https://www.youtube.com/user/kamikadzedead/videos

D Dillīts 05.12.2017

Pofig par Krieviju!

д Джонни 08.12.2017

О чём ещё может говорить настоящий латыш-патриот? Конечно, только о России!

J Jolanta Lapsane 08.01.2018

Kāda starpība?Es labāk par savu Valsti uztraucos?Man Krievija nav neko parādā, ka man vajadzētu trīcēt un drebēt.Te nevar tikai vienu saprast?Kāpēc tas tik ļoti uztrauc Latviju?Visur visi apzog savas valstis.Nu un?Kāpēc mēs par Lietuvu,Grieķiju,Āfriku,Itāliju,Ķīnu vai Japānu,piemēram,neuztraucamies?

L Lolovs 28.04.2018

Tā jau ir RU problēma