Vk logu fabrika - Krāpšana

Ziņoju par krāpnieku - VK Logu Fabrika jeb EU PRIDUCERS AND TRADERS ASSOCIATION jeb Fenstermeister.eu, iespējams, vēl kāda firma saistībā
Īsumā, esam pasūtījuši pie šī kunga logus. 29.12.22. viņš ieradās pie mums uz mājām noslēdzām līgumu, it kā viss smuki un jauki. Kā godīgi cilvēki iemaksājām naudiņu, lai tik sāk darboties. Līgumā atrunāts, ka logi būs 20 d.d. laikā, ok, gaidām. Un tad sākas, netiek celts telefons, netiek atbildēts uz ziņām, šodien pat, solījumi, solījumi. Ziņas tiek izlasītas, bet atbildes nav. Sudzibas.lv ir papildinājušās ar ierakstiem. Mēs visu saprotam, ka piegādes var kavēties, bet tad dod ziņu, nevis tikai soli nedēļu no nedēļas. Kārtējie meli par saslimšanu ar covidu...u.t.t.
Protams, rakstīsim iesniegumu arī policijā.
Naudas summa nebija maza, līdz ar to gribētos viņu dabūt atpakaļ.

N

V VK LOGU FABRIKA 07.03.2023

SIA “VK Logu Fabrika” nonākot finansiālās grūtībās, kas traucēja pilnvērtīgi veikt savu darbību un izpildīt pasūtījumus, SIA“VK Logu Fabrika” valde 15.02.2023. pieņēma lēmumu, atjaunot savu maksātspēju, izmantojot Maksātnespējas likumā noteiktos aizsardzības līdzekļus un metodes, iesniedzot tiesā pieteikumu par Tiesiskās aizsardzības procesa uzsākšanu.

Dokumenti tika sagatavoti un 06.03.2023 iesniegti tiesā.

Komercsabiedrības komercdarbības turpināšanas iespējas ir tieša veidā saistītas ar spēju turpināt saimniecisko darbību. Komercsabiedrība tirgū darbojas vienpadsmit gadus, taču pēdējos savas darbības laiku ir saskārusies ar dažādiem izaicinājumiem, gan COVID-19 pandēmiju, gan arī Krievijas Federācijas uzsākto kara darbība Ukrainas teritorijā, gan hiperinflāciju, kā rezultātā ir radušās iepriekš neplānotas izmaksas un tiešā viedā ir ietekmējušas Komercsabiedrības komercdarbību. Faktiski Komercsabiedrībai ir ne tikai jāspēj vienoties ar kreditoriem, bet vienlaikus jāpārskata biznesa modelis, lai būtu konkurētspējīga, vienlaikus spējot nodrošināt peļņu. Komercsabiedrības darbību apdraud arī apstākļi, ka līgumu izpildes laikā pieaug izmaksas, kuras nav iespējams ietekmēt un prognozēt. Pēc būtības Komercsabiedrība komercdarbības nozare atrodas būtisku izaicinājumu priekšā.

Tas tiek darīts ar mērķi, lai visi klienti, kuri uz doto brīdi nav saņēmuši preci vai pakalpojumus, publiski redz, ka uzņēmums plāno izpildīt savas saistības pret klientiem, atjaunot darbu, un turpināt strādāt. Uz doto brīdi darbība nav apturēta.

Šī informācija tika nodota, tai skaitā arī, tiesībsargājošām iestādēm un sniegti visi nepieciešamie paskaidrojumi, lai izskaidrotu radušos situācijas, tādejādi noraidot visas izvirzītās apsūdzības.

Kā arī iekšlietu struktūrām tika ziņots, ka pastāv draudu riski, kas var kaitēt Komercsabiedrības un tās vadības drošībai!

E Elza 05.05.2023

Man tas pats!
2021.gada septembrī samaksāju par terases iestiklošanu, bet nekas nav izdarīts, ir pazudis, telefonu vairs neceļ.
Šobrīd policijā ir uzsākts kriminālprocess pret šo personu par krāpšanu.