www.sudzibas.lv Vizit.lv Līdz galam neveikts pakalpojums bez čeka vai kvīts

Vizit.lv - Līdz galam neveikts pakalpojums bez čeka vai kvīts

Dzīvoklī tika uzstādīts domofons no vizit.lv, kuru uzstādot, ārpusē pie durvīm tika stipri bojāts apmetums, atsedzot sienu un radot caurumu pie durvju stenderes - 1) vizuāli neglīti, 2) pa caurumu dzīvoklī ieplūst auksts gaiss no koridora. Domafona uzstādītājs deva solījumu, ka nākamajā nedēļā ieradīsies viņu meistars salabot sienu. Tas netika izdarīts - līdz ar to pakalpojums nav paveikts līdz galam. Par domafona uzstādīšanu arī nesaņēmu ne kvīti, ne čeku.
Trīsarpus nedēļu laikā vairākas reizes zvanot uz uzņēmumu, saņemu solījumus, ka meistars būs nākamnedēļ, tad atkal līdz nedēļas beigām, vienā reizē teica, ka viņiem neesot špakteles, ar ko aizmūrēt caurumu - panadēmijas dēļ, nākamajē reizē atkal tika solīts, ka meistars ieradīsies. Neviens nav ieradies.
Līdz galam nepaveikts darbs, čeka / kvīts neizsniegšana - slikts serviss!

18.02.2021

I

и Илья Андреев 29.11.2019
Поломка

Кнопкой из квартиры не открываются внешние двери в подъезде!

S Sudzibas.lv Admin 11.04.2021