www.sudzibas.lv Vizit.lv NELIKUMĪGI UZSTĀDĪTA KĀPŅU TELPAS SLĒGŠANAS SISTĒMA

SIA VIZIT - NELIKUMĪGI UZSTĀDĪTA KĀPŅU TELPAS SLĒGŠANAS SISTĒMA

Labdien, dzīvoju Alauksta ielā 21 un jau vairāk kā gadu manī rada neizpratni SIA VIZIT (bijusī SIA BALTIJAS DROŠĪBA) Kr.Valdemāra iela 149-408, LV-1013 pretlikumīgi uzstādītā kāpņu telpas slēgšanas sistēma. Kāpņu telpas slēgšanas sistēma tika nelikumīgi uzstādīta 2014.gada pavasarī, martā. Atsaucoties it kā uz uz vairāk kā 50% kāpņu telpas iedzīvotāju piekrišanu. Ne man, ne kaimiņiem nekas netika prasīts un nekādu līgumu parakstījuši neesam. Tā ir nelikumīga darbība no šī kaktu kantora puses. Pamatojoties uz katrā dzīvoklī deklarēto iedzīvotāju skaitu kāpņu telpas atslēgas (čipi) tika izsniegti par velti, bet pārējie nepieciešamie bija jāpērk adresē Kr.Valdemāra iela 149-408, LV-1013 pa 5.50EUR gabalā. Tie čipi ir plastmasas un ļoti sliktas kvalitātes. Tagad pasta kastītē esam saņēmuši lapiņu ar to, ka šī Baltijas Drošība ir nomainījusi nosaukumu , jeb kā paši raksta- rekvizītus- uz SIA VIZIT. Šajā lapiņā minēts , ka par čipu izmantošanu periodā no 07.03.2015 līdz 06.03.2016 (!!!) jāmaksā abonēšanas maksa- 16.55EUR! PAR KO???? PAR NELIKUMĪGI UZSTĀDĪTU KĀPŅU TELPAS SLĒGŠANAS SISTĒMU? PAR PAŠU NAUDU PIRKTIEM ČIPIEM, KURI LŪZT IK PĒC 2 MĒNEŠIEM?? Mistiskās abonēšanas maksas, lai maksā tie, kas IT KĀ ir parakstījuši līgumu. Es sūdzēšos Rīgas Domē un uzskatu, ka apkrāptajiem cilvēkiem ir jāsadarbojas, lai novērstu šī nelikumīgā uzņēmuma darbību.

C

Komentāri (6)

B B522 18.02.2015

Sis aferistu kantoris turpina uzdarboties ar jaunu SIA, shema viniem visur vienada, neieverojot nekadas likuma normas uzstada durvis, kad lieta nonak lidz tiesai vilto parakstus un dokumentus ar atpakalejosu datumu, durvis liek tikai ar cipiem melojot iedzivotajiem ka kodu uzlikt nav iespejams kaut gan tehniskie parametri to paredz. Vinu izrakstitos rekinus var nemaksat, jo tie ir nelikumiski!!! 
Loti zel ka vairakuma cilveki saja situacija neko neuzsak

paslaik tiesa pret baltijas drosibu ir iesniegti vairaki prasijumi

Vairak sudzibu seit
http://www.sudzibas.lv/?search=baltijas+drosiba&x=35&y=17 

profils 18.02.2015

Visai iespējams, ka varētu izrādīties interesanti un arī lietderīgi ievērtēt un izmantot informāciju un, t.sk., arī saistīto normatīvo argumentāciju, kas ir jebkuram iespējamajam interesentam brīvi pieejama interneta portāla MANASTIESIBAS.lv diskusiju "Forumā", attiecībā uz konkrēto gadījumu - arī šajā w-resursā:

http://www.manastiesibas.lv/pun/viewtopic.php?id=6258

t.i. - aktuālajā diskusijā "Domofona uzstādīšana tikai vienai mājas kāpņutelpai".

Vienlaikus, arī - reģistrējoties kā "lietotājam" interneta portāla MANASTIESIBAS.lv diskusiju "Forumā", jebkuram interesentam ir iespēja ierosināt / uzsākt jaunu diskusiju par KONKRĒTĀM situācijām, kas ir prioritāri aktuālas diskusiju iniciatoriem, saistībā ar jebkurām Likumīgo Tiesību sfērām.

Veiksmi Jums! ;)

Latviešu tautas 18.03.2015

Pastalu tauta! Jūms nav te nekadas tesibas: te viss pieder zviedriem, vaciešiem, amerikaņiem. NIKAI NE LATVIEŠIEM! Tu zini kas carā laikā uz rīgas krogiem bija rakstīts? 'Suņiem un latviešiem ieeja krogā AIZLIEGTA!"

Latviešu tautas 18.03.2015

Pastalu tauta!

Jūms nav te nekadas tiesibas!

Te viss pieder zviedriem, vaciešiem, amerikaņiem.

TIKAI NE LATVIEŠIEM!

Tu zini kas carā laikā uz rīgas krogiem bija rakstīts?

'"Suņiem un latviešiem ieeja krogā AIZLIEGTA!"

п Правдоруб 20.06.2015

Много информации о этих мошениках здесь:
http://baltijas.drosiba.lv/

Знаю многих людей, которых обманули и сам живу в таком доме.

С удовольствием объединюсь, есть юридический опыт и готов платить за судебные издержки.

Мы должны бороться за свои права и ТОЛЬКО вместе мы победим!

L Lilija Rimicāne 28.08.2016

SIA VIZIT arī Ķengaragā dzīvojamā mājā «Kooperatīvs TEMPS» uzstādīja šo plastmasas čipu sistēmu. Tieši tā - arī man neviens un arī citiem mājas iedzīvotājiem nav jautājis un piedāvājis kaut kādu čipu sistēmu - atnāca, uzrīkoja, izsniedza čipus, pat nepaskaidroja, ka būs jāmaksā kaut kāda abonēšanas maksa, tā kā es nekādu līgumu parakstījusi neesmu, arī maksāt es negrasos. Nupat nesen man zvanīja šis kantoris un atgādināja par nesamaksāto rēķinu. Kur griezties? Vai mani var iesūdzēt tiesā par nesamaksātiem rēķiniem, ja es neesmu parakstījusi līgumu. Kam sūdzēties? Bez Tabu?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes