www.sudzibas.lv Vizit.lv Slikts serviss

Sia Vizit / Bijusī Sia Baltijas Drošība domofonu durvju kodu serviss - Slikts serviss

Serviss pilnīgā p****ā. Neiesaku pazaudēt kāpņutelpas čipu. Var sanākt, ka mājā netiksit veselu nedeļu. Sāksim ar to, ka tajā utainajā kantorī telefonu pacelt neviens nemāk.
Oky, kad paceļ tu jau esi nokaitināts līdz baltkvēlei.
Atbild jauna meitene. Kas prasu kāpēc neatbild? Meitenes atruna bija: ''mums šeit remonts! '' ko?? Kam tas interesē? Biroja admin darba pienākumos tagad jāšpaktelē sienas ?
Pastāstu problēmu. Meitene atbild: pieprasījumu par nozaudēto čipu apstrādāšot 3 dienu laikā un zvanīšot. Un kkad atvedīs. Nu labi gaidu. Paiet 3 dienas, vēl brīvdienas, vēl 3 dienas. Ne zvana ne, kas.
Ja pats otrreiz nezvanītu un nesāktu skaļākā tonī runāt, domājams, ka būtu jāgaida vēl viena nedēļa.

V

D DagnisD 20.10.2017

Uzņēmums ir ateja, pats esmu pāris naktis uz ielas palicis, jo čips saplīsa. Uzņēmuma attieksme vienkārši pretīga, nummuri smukumam uzrakstīti, sazvanīt nav reāli.

S sandra.jakovele 25.07.2018

Call centre var sazvanit tikai taja gadijuma ja japiesaka domofons jo vinu intereses ir pelnit uz musu rekina! Pati fufliznaka kompanija! Visam normalam firmam pie domofona ara ir ari kods atbilstosi katram dzivoklim savs, bet te deshovka! Un par suda domofonu vel 50€ iekase. Es saprastu ja vel domofons butu labas kvalitates, bet te mesls konkretais! Un vini vel reklame sevi ka strada ar jaunakajam tehnologijam! Sitie domofoni ir vieni no pasiem pirnajiem! Atceros Purvciema pirms gadiem 10-12 mums dzivokli tads bija. Tagad 2 stubdas gaidu kad savienos, bet dzirdu tikai "uz doto bridi visi operatori ir aiznemti, ludzam nedaudz uzgaidit"! Tas nav normali un nav pienemami!

K koko99 02.08.2018

Kodus tur var ierīkot. Viņi tikai negrib. Vēl vairāk. Sistēma atļauj katram dzīvoklim iestādīt savu paroli, ar kuru pats klients var mainīt sava dzīvokļa kodu. Šī domofona programmēšanas instrukcija brīvi pieejama internetā. Taču šie slaisti nevēlas sevi apgrūtināt. Turklāt čipi ko viņi tirgo, pa 5,5 eur Ķīnā, Aliexpress, maksā tika 7 - 12 centus. No šejienes arī noziedzīgā nevēlēšanās likt kodus. Noziedzīgā tāpēc, ka traucē specdienestu, ātrās palīdzības, policijas piekļuvi kritiskos brīžos. Koda neesamība var maksāt cilvēka dzīvību.