www.sudzibas.lv Vivagro naudas norēķins

Vivagro - naudas norēķins

Š.g. 11.jūnijā ka jau parasts iepirkos minētā uzņēmuma ēdnīcā - par ēdieniem neko sliktu nevaru teikt (vienīgi majonēze salātos varēja būt mazāk), bet pārsteidza pārdevējas nekaunība - viņas tur bija divas, viena padeva ēdienus otra rīkojās ap kasi. Es iegādājos produktus uz kopējo summu 1, 26, norēķinam iedevu 5 Ls, zināt ko man izdeva??? 2 Ls monētas vietā 2 EUR monētu, tā kā ārējā līdzība ir neapšaubāma, tad sīkāk pētīt monētu nesāku, jo atlikums vizuāli izskatījās tā kā tam jābūt. Atšķirību atklāju jau citā veikalā tajā pašā dienā. Šaubos, ka pārdevēja nezināja šo faktu, bet gan nekaunīgi iesmērēja tālāk pircējam savu kļūdu. Tā ka ar papīra naudu labāk nemaksāt.

Tātad ierosinājums uzņēmumam: Pie kases novietot uzrakstu - ''Pārbaudiet valūtu neatejot no kases!''

P.S. monēta ir saglabājusies ar visiem viņas pirkstu nospiedumiem. :)

I

K Kate 08.07.2009

Kāpēc Tu domā, ka pārdevēja to zināja?
Varbūt Tu pats vnk esi idiots??
Kur Tev pašam acis?Pakaļā?
Pats vainīgs!