Vitālijs Fedorecs (Iekšdarbi, remonts) - Slikts serviss/krāpšana

Vitālijs Fedorecs - vārdus "laika plānošana" nav dzirdējis nekad. 3-4 dienu darbus ir izvērties jau 5 dienu darbā un meistars ir izdarījis labi, ja 1/3 daļu no solītajiem flīzēšanas darbiem. Šobrīd diemžēl jau vairs nav zināms, kur šis meistars atrodas. ŠObrīd ir izniekots laiks, nervi un nauda (diemžēl, mans dzīves biedrs, kurš varēja atļauties būt mājās un uzraudzīt meistaru darbā, būdams pārāk uzticīgs cilvēkiem, pēc pirmās meistara darba dienas samaksāja meistara prasītos 170 eur, kaut gan padarītais darbs būtu novērtējams uz 50 eur) . Kā arī lieki piebilst, ka uz katru jautājumu ir kaudze ar attaisnojumiem, ka citi klienti tur, citur un tādā garā

kopumā par situāciju:
bija nepieciešams noflīzēt vannas istabai 2 sienas un grīdu. Meistars piedāvājās izdarīt visu par likmi 25 eur/m2 un darbus uzsākt pirmdienā.
Protams, pienāk pirmdiena un solītajā laikā meistars paziņo, ka tomēr darbus sākšot otrdien.
Labi, sākam otrdien, protams, ne solītajā laikā, bet gan kādas stundas divas vēlāk meistars uzsāk darbus. Pastrādā 3 stundiņas un paprasot par paveikto darbu 170 eur, kur paveiktais darbs novērtējams uz 50 eur - dodas prom. (vēlreiz uzsvēršu, ka, protams, maksāt mums viņam nevajadzēja, bet mans dzīvesbiedrs pārāk ļoti uzticas cilvēkiem un tomēr samaksāja prasīto naudu) .
Trešdiena - solījās ierasties 10: 00. Protams, pēc vairāku reižu ierašanās laika pārlikšanas, beigās ieradās ap 15.00 un pateica, ka šodien neko nedarīs, bet ceturtdien būs uz 10: 00.
Ceturtdiena pienāca ar to, ka 10.00, kā pulkstenis, meistars ir noparkojies pagalmā, bet ir izvēlējies vēl 1 stundu pasēdēt mašīnā un paspaidīt telefonu.
Ceturtdienas darbi izvērtās par darbs no 11: 00-14: 00, 2,5 stundu Ilgas pusdienas, un tad atgriežoties pastrādā vēl pāris stundiņas.
Viss jau būtu jauki, ja flīzes vismaz viņš būtu pareizi pielicis. Kā meistars pats teica: "neievēroju, ka flīzēm ir raksts". To es, lūk, saucu par augstas klases meistaru. Flīzētājs, kurš neievēro, ka flīzei ir raksts, kurš būtu jāsaskaņo uz sienas.
Ņemot vērā visu iepriekš minēto, biju ļoti dusmīga ieraugot neprofesionālo darbu un, lūdzu, pārflīzēt. Tās vietas, kur bija pieļautas kļūdas, tika pārflīzētas. Uz jautājumiem par to, vai paspēs visu izdarīt paša noliktajā termiņā, atbildēja: "es padomāšu", "redzēs" un "skatīsies" vai "kā sanāks". Protams, visiem bija skaidrs, ka, lai pabeigtu termiņā, viņam būtu bijis visu nakti jāflīzē - it īpaši ar viņa apgriezieniem. Kad brauca prom, solījās piektdien 9: 00-10: 00 ierasties un sākt darbus.
Nu, un pārējais jau laikam ir diezgan skaidrs. Meistars nav ieradies, nekādu ziņu nav devis. Šodien izmērījām m2, cik ir noflīzējis - 5,5 m2 no 16 m2. Un par šo darbu esam samaksājuši 170 eur.

Godīgi sakot, man nav lielas vēlēšanās vairs šo meistaru redzēt, tāpēc, lai jau labi tērējās nenopelnītā nauda, bet vēlos brīdināt citus, kas varētu vēlēties izmantot viņa sniegtos pakalpojumus.

Saite uz ss.lv sludinājumu - https://m.Ss.com/msg/lv/construction/civil-work/face-works/floor-walls-and-owen-tiling/bhcem.Html
saite uz meistara profilu getapro - https://getapro.lv/tradesman/catalogue/details/684-vitalijs

I

Работяга 28.08.2020

KUR JUS DARBU MEISTARA NOVERTESIET UZ 50E? par 50e tikai dzerajs pie jums stradas!

I Ilze Zuce 28.08.2020

Es pieņemu, ka kāds nav pat mēģinājis izlasīt visu sūdzību.

K Kahoots 28.08.2020

Es teiktu, ka tas darba novērtējums ir balstīts uz paveikto darbu, izčakarēto laiku un kopējiem bojājumiem.
Es tekstā neredzēju, ka tas bija attiecināts uz visu paveikto, bet gan tieši grīdām.

I Ilze Zuce 28.08.2020

Norādu, ka kopējā darba vērtība bija 400 eur par 16 m2 (ko mēs būtu samaksājuši, ja viņš savu darbu būtu izdarījis). Diemžēl, tas, cik daudz viņš bija izdarījis uz to brīdi, kad paprasīja naudu - bija 50 eur.

V vitols 28.08.2020

Tieši tāpēc celtniecības firmas labprātāk ņem darbā Ukraiņus un Baltkrievus un Latvju bāleliņi meklē gadījuma darbus ss. Com vai getapro.

W waka 28.08.2020

Kas tur ir apvilkts tajās bildēs, kas jāredz?

I Ilze Zuce 31.08.2020

Trijstūru virziens uz flīzes.

W waka 28.08.2020

P.S. Latvijā termiņš ir relatīvs jēdziens, viņš it kā ir bet no otras puses viņa nav
Katru dienu darbojos celtniecībā, ja cilvēks saka, ka darbu paveiks mēneša laikā, tad pieņemiet ka izdarot divos tas jau būs diezgan labi :)

G GetaPro 13.11.2020

Atšķirībā no citiem portāliem, mēs GetaPro portālā bloķējam visus pārkāpējus bez tiesībām piekļūt jauniem pasūtījumiem. Un tieši šim Vitālijam mēs esam bloķējuši pieeju portālam jau 2018. gadā.

I Ilze Zuce 13.11.2020

Vai sistēmā var redzēt to, ka meistars ir bloķēts? Sadarbības procesā mēs meklējām informāciju par šo meistaru, jo bija sajūta, ka kaut kas nav kā vajag. Viņa getapro profilā pieejamā informācija liecināja tikai par to, ka viņš nav bijis savā profilā 2 gadus un atsauksmes ar likās ok.
Iespējams ir jāizskata iespējas publicēt informāciju par bloķētajiem lietotājiem, un kāda iemesla dēļ tiek it bloķēti.

G GetaPro 13.11.2020

Labdien, Ilze!
Paldies par ideju. Mēs pievienosim Jūsu piedāvājumu mūsu veicamo portāla darbības uzlabojumu sarakstam.

A Aero 25.08.2022

Mēs šo cilvēku arī paņēmām virtuves remontam no GetaPro un vienkārši arprāts kāiegrābāmies, visu laiku prasīja naudu, itkā bija iesākts darbs tikai materiāli kavējās, 3 reizes zvanīja 7:00 no rīta un jautaja naudu tapešu līmei utt. Tagad ir pagājuši 3 gadi joprojām gaidam naudu, visu laiku velk gumiju, sola naudas atdošanas datumus un atkal taisnojās ka nesanāk un nesanāk, nezinu pat ko iesākt tagad, policijā vērsties laikam bezjēdzīgi...

I Ilze Zuce 25.08.2022

Diemžēl, iemaksāto naudu varat uzskatīt kā labdarības ziedojumu.
Mēs, protams, arī savu naudu vairs neredzējām.