www.sudzibas.lv "Vita Smile" arsēns zoba nomērdēšanai

"Vita Smile" - arsēns zoba nomērdēšanai

Neejiet pie zobārstes Vitas Smiles Pļavniekos Augusta Deglava ielā 122-38 kura joprojām lieto arsēnu nerva nomērdēšanai, kaut arī arsēns valsts zāļu agentūras sarakstā nav pieejams, šī zobārste ļoti bieži to pielieto, šo vielu zobārsti sen vairs neizmanto kopš 80.gadiem, ar šo vielu jāstrādā ļoti uzmanīgi un ir indīga.Man šis apmeklējums beidzās ar stiprām sāpēm, protams nervu viņa noindēja, bet sāka sāpēt nākamajā dienā zoba kauls pēc lielās arsēna devas, viss beidzās labi Dzirdzciema ielā šī inde tika laikus izņemta .Ja gribat izbaudīt arsēna garšu ejiet pie Vitas Smiles.Arī medmāsa ir jocīga sieviete visu laiku smejas, kad runā ārstu vai pacientu.

V

H hee 27.05.2011

Nevajag staigāt pie kaut kādiem kaktu zobārstiem. Es vienmēr eju uz poliklīniku un ja kas, tad būs pret ko pretenzijas izvirzīt.

V Valda 27.05.2011

to Valda varbūt gribēja varbūt negribēja novākt mani

V Valda 27.05.2011

to Hee.Tur man tev jāpiekrīt īsts kaktu dakteris .

9 9999 30.05.2011

Hop sory, kļūdījos ārstes uzvārdā viņās vārds ir Tatjana Vinogradova adrese ta pati.