www.sudzibas.lv VitaCredit Gala rezultāts par 3 men. Servisa stāvošu auto pazaudēju kopa 1000 - servisa un auto starpība 2000 eiro

Vita Credit - Gala rezultāts par 3 men. Servisa stāvošu auto pazaudēju kopa 1000 - servisa un auto starpība 2000 eiro

Iegadajos auto Riga uz Maskavas ielas no brokera Kaspara Pumpura. Man tika pardota mašina kura nav droša Uz ceļa kur jaiegulda 2500 eiro lai varetu braukt,Piečinit un aizmalet acis visi makam ,Laimigs ka vel ar auto nenositos.Kad daļeji sataisiju auto prasiju zaudetos lidzekļus atpakaļ mani atšuva . Vienošanas bija TA ejot radušos zaudejumus atmaksas, sudu pateica kapec nebraucu pie viņiem uz Rigu izveletu servisu ,sakuma par to ne varda neteica,gribetu redzet ka ar bojatu ritošo un puskautu motoru tiktu lidz rigai laimigs ka lidz majai ticis. VITA CREDITAM normali partneri tirgo lužńus un tad brinas kapec klients nemaksa paši noverte auto un kad atdot auto tad talak pardod uz pusi letak zem sava vertejuma un starpibu grib piedzit no manis. Auto iegadajo lai varetu tikt uz darbu,pelnit un lidz ar to pildit savas saistibas.Rezultata ne darba ne mašina , tik slikta kredit vesture un kartigs parads , Kur šeit taisniba,un Latvijas likumdošana, vissi dara ka grib.un dzivo cepuri kuldami.

03.01.2019

really? 03.01.2019

sim tik loti atbilst teksts,no dziesmas par lauku gurki Riigas tirguu.. :D