www.sudzibas.lv Vissauto.lv Slikts serviss

Vissauto.lv - Slikts serviss

Pasūtīju internetveikalā vissauto.lv auto rezerves daļu ap €17 un piegāde €4, norādīju divus piegādes adreses un laika variantus, zvana kurjers un prasa kā jūs atrast pēc tam kad paskaidroju, viņš prasa, kur novietot auto un beigās paziņo es uz norādīto adresi neiešu nevaru atstāt auto ar detaļām, piezvanīju veikala pārstāvim, kurš atbild, ka kurjers rīkojies pareizi un uz otro adresi vakarā pasūtījumu nevar piegādāt.
Tādu apkalpošanu sen nebiju sastapis.

J Jānis:) 04.07.2018

Izlasīju tavu sudzību, nasapratu kur ir problēma? Kurjers atbraucis uz noradītu adresi? Tev nepatīka ka viņš tev nemeklēja? Priekš kam sūtīt uz kaut kādu, lai pec tam vel skaidrot kā to atrast? :) ) ) ) ) tev kajiņas sāp iznāk pretī? Prasīji piegadāt vakarā. Tu zini kas ir darba laiks? Cilvēkam ir jāstrādā līdz cikiem 21? 22? Tikai tāpēc ka tev kajiņas sāp? Tu esi normāls?
Nevaru pat iedomāties kas būs ja tu pasūtītu ledusskapi:) ) ) ) )