www.sudzibas.lv Visas Loterijas Loterijas karums latvijas maiznieks

Visas Loterijas - Loterijas karums latvijas maiznieks

Loterijas kārums, latvijas maiznieks, valdo, Rīgas domes Pašvaldības ieņēmumu pārvalde ir dzēsusi īpašuma nodokļa parādus, nekustamā īpašuma nodokļa parādus,
Ka viena persona var vinet vairakas loterijas Ina Šerstova vine loterija karums,valdo un latvijas maiznieks tas nozime visas loterijas ir feiks MELI NETICIET

I

I ilga sarina 10.11.2016

VIS TAS DAZU NEDELU LAIKA.

M Macc 11.11.2016

spēcīga ortogrāfija.

A AGr 11.11.2016

No sūdzības vispār neko nevar saprast. Vai tiešām to ir rakstījis kāds, kam ir vairāk par 3 klašu izglītību?

C critical thinker 11.11.2016

interesanti, kā Ilga to zina? bet jā, gūgle to apliecina! TIKAI! :D valdo loterijā viņa laimējusi priekšautu, maizniekā eur 500, bet kāruma mašīnu nedabūja, jo čeks bija ar nepareizu datumu!

S Sabīne72 13.11.2016

Arī es šo dīvaino sakritību pamanīju! Tiešām uzkrītoši aizdomīgi un liek apšaubīt šīs godīgās spēles!

G GriVa 16.11.2016

Tiešam ir aizdomīgi, ka divu nedēļu laikā Inai Šerstovai tāda veiksme. Man liekas, ka katrā loterijā ir uzvārdu saraksts, kurus var ierakstīt laimētājos, neko viņiem nedodot. Ir pamats neticēt loterijām.

S Sabīne72 17.11.2016

Tieši tà! Zùd uzticìba! I.ar pàrèjàm veiksmèm tika kompensèta kļùda ar laimèto,bet nesañemto auto ;). Tas lai paliek uz katra sirdsapziñas,bet ticìba cilvékiem zùd.

I ilga sarina 05.12.2016
viens cilveks vinlaikus vinne vairakas loterijas

galactico karums Andželika Ivanova vairakas loterejas vins cilveks uzvar loterija nav iespejams.

Z zzz433 08.01.2017

Не понимаю как вообще их хлеб едят, тоже самое что нажраться клея. Когда-то на этом заводе пекли отличный хлеб с использованием ва составе масла и прочих полезных продуктов, а сейчас этот хлеб самый не вкусный в Латвии и по вкусу напоминает вату по рецепту Европы - там такой едят уже давно.

V Vladimirs K... 19.12.2018

Gribēt pievienot vēl Eviju Vecmani, kura gandrīz visās loterijās laimē diezgan iespaidīgus laimestus, un pat vairākus vienā loterijā.

N Nodoklis_lv 05.04.2019

Piekrītu!