LV RU
www.sudzibas.lv Visas Loterijas Aizdomīga laimētāju noteikšanas kārtība

Visas Loterijas - Aizdomīga laimētāju noteikšanas kārtība

Gan SIA "Visas Loterijas", gan citu komersantu rīkotajās loterijās tiek norādīts, ka laimētāji tiek izlozēti, izmantojot loteriju programmatūru "Premium". Taču tai pat laikā ir novērots, ka ir kāda persona L.D., kas ar apbrīnojamu regularitāti izceļ mazākus vai lielākus, tostarp galvenos, laimestus teju katrā SIA "Visas Loterijas" (un ne tikai šī komersanta ) rīkotajā loterijā. Tā kā laimētāju noteikšanai būtu jānotiek pēc nejaušības principa, un katrā loterijā piedalās vairāki tūkstoši dalībnieku (kas nozīmē, ka konkrētā indivīda varbūtība laimēt ir visai maza), fakts, ka viena persona pamanās laimēt teju katrā loterijā, rada šaubas par šīs programmatūras uzstādījumu taisnīgumu, vai arī to, ka šī persona ir jebkādā veidā saistīta ar loteriju rīkotājiem. Protams, ir cilvēki, kuriem fortūna ir labvēlīga un kuriem nav, taču fakts, ka viena persona aizdomīgi bieži izceļ laimestus, pārliecību par loteriju norises godīgumu vai loteriju prgrammatūras "Premium" uzstādījumu taisnīgumu nevieš.

Vairāk sūdzības par Visas Loterijas

Komentāri (3)

Pa Par visu un neko 11.10.2018

Konkretizējot, šī persona L.D. pēdējo mēnešu laikā ir laimējusi Spodrības, Mego, Danone Fantasia, Ferrero Rocher, Whiskas, sieviešu higiēnas preču loterijā. Šķiet, bija vēl kāda. Diemžēl tas ir tik uzkrītoši, ka šīs personas vārds un uzvārds pārāk iekritis acīs.

L. l.d. 11.10.2018

Laila Dūdo. Ja nepamanījāt,tad pat čeka nr,kas ir laimējis,visur ir vienāds.

Cr critical thinker 11.10.2018

visu neskatos, tikai ko gūgle izmet, bet visur vienādu čeka numuru neredzu.

principā, teorētiksi viņa var laimēt kaut visās loterijās pēc kārtas. aizdomīgi būtu, ja visur būtu galvenā. šajās loterijās tomēr piedalās salīdzinoši mazāk cilvēku.
te jau ir bijis iepriekš. arī bija kaut kāda persona, kas tur kādās 5 bija laimējusi.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay