Visas durvis un akmens SIA - Krāpšana

Pasūtīju iekštelpu durvis 1. Septembrī 2022 gada. Viņa nosacījums bija apmaksāt 50% no rēķina uzreiz. Ok - samaksāju. Uzņemuma pārstavis, Edgars Freidenfelds solīja, ka piegādās un uzstādīs durvis viena mēneša laikā. Pēc mēneša atbildēja ka rūpnīca kavē pasūtījuma izpildi un lūdza pagaidīt vēl 1-2 nedēļas. Labi, visiem gādās mūsdienas - pagaidīju. Pec tam sāka stāstīt par problēmām ar pārvādātāju. Tādā veidā pagāja 4 mēneši. Objekts stāv sen pabeigts, bet dzīvot nevar - durvis nav. Sarunājam, ka ja līdz gada beigām durvis neatnāks, tad viņš atgriezis avansu. Tagad jau februāra vidus, (pagāja gandrīz 6 mēneši kopš pasūtījuma) naudu tā arī neatgrieza, durvis uzstādītas pateicoties citam uzņēmumam, kurš stādā godīgi. Edgars turpina stāstīt pasakas par problēmām ar piegādātāju, kurš kāvē durvis piegādes un "tiklīdz piegādās pasūtījumus, viņš saņems naudu un atsūtīs man". Dīvaini, ka cilvēks gatavs likt krustu uz savas reputācijas par 480 eur, bet kā ir tā ir. Iespējams plāno atvērt citu firmu ar jaunu nosaukumu. Balstoties uz savas pieredzes, nevienam neiesāku sadarboties ar šo uzņēmumu un Edgaru Freidenfeldu.

F