Virszemes digitālā televīzija - Rēķini

Kautkāds ārprāc.Paņēmu pirms mēneša digitālo lattelekom digitālo televīziju, nopirku specīālo antenu jo atrodos 100km no rīgas.Viss rāda labi nav par ko sūdzēties.Pilna paka iet bez problēmām.Bet... pāc mēneša kad jāsaņem rēķins saņemu nevis 7ls bet 17 un esmu pilnīgi šokā, jo rēķinā nav minēts ne kā las tas pa rēķinu kā arī kas tā pa mistisku summu.7ls vietā 17ls.Izrādās ka redz esot jāmaksā par iepriekšējo mēnesi(tas būtu ok) par nākamo un vēl plus kartes īre.A līgumā minēts ka karte tāpat jāatdod atpakaļ pēc tam ja atsakos.Tad kapēc man neviens neteica tajā brīdī kad pirku to uztvērēju ka sanāks šāda situācija??????Nākšot pēc mēneša 7ls un viss.Es protams noticēju.Atkal kādu ir apjājuši no telekoma.Pilnīgi dusmas rauj.Kāpēc nevar veikalā pateikt visu kas un kā.Kautko slēpj un muhļī.Kad šitās cūcības Latvijā beigsies????

G

S signe 16.01.2010

mazliet smieklīgi... vispirms nepacietībā paķer pakalpojumu, neizlasa, ko vispār paraksta un laimīgs bļauj, ka uzņēmums tāds un šitāds nelietis! Kauns tautieši. Tādēļ esam tur kur esam. Pirms parakstos izprasu visas nianses, saņemot rēķinus paskatos periodus un ja neskaidrības piezvanu pajautāju, uzsvars pajautāju nevis brūku virsū tam nabaga cilvēkam tā ka Viņš Man to rēķinu būtu rakstījis. Izrunājam, lai viss skaidrs. Klientam ir jārunā bet kā cilvēkam.

B bikslis 21.01.2010

ar Lattelecom ir tā, ka viņi ir superdraudzigi un nāk pretī kā vien var, lai tik kļūsti par viņu klientu. bet tad, kad tev kā klientam rodas kaut kādas pretenzijas, tad VIENMĒR vainīgais esi tu pats, bet viņi ir svētulīši, kuriem ir lieliskākais internets, labākā televīzija, utt. Skaisti jau reklamē Lattelecom savus pakalpojumus, tikai dzīvē kvalitāte ļoti atpaliek no reklamētā.

P PV 28.01.2010

Es arī jau kādu laiku lietoju LTC digitālo televīziju. Vislielākā bēda par to, ka skaņa, izrādās, ir mono.. Paši savā atbalsta dienestā, galvenais, par to nemaz nezina, saka, lai meklējot vainu savā aparatūrā..

K Kristīne 23.05.2010

Šie dekoderi ir reāli stulbi...
Mēs viņu nopirkām, kādu nedēļu jau rādīja bet tagad vispār nevar paskatīties visu laiku raustas un vēl tā pretīgā skaņa kad rasutās un bieži viņš vispār pazūd [slēpt]@
te jau jāzvana uz ārzemēm un jāsūdzas.. jo ja jau Latvija neko nevar padarīt... [slēpt]@
tagad ne parastā ne arī digitāla...
tikai lieki iztērēta nauda uz tiem sūdiem kuri [slēpt]@
Kādam no jums arī tā ir?

A Anna 23.05.2010

Dzīvoju 90km no Rīgas un man arī ir bijušas problēmas bet es piezvanīju uz 177 pateicu kas un kā.
Nākamajā dienā piezvanīja meistars un atbrauca pārbaudīt(bez maksas) tagad viss ok. Bet par rēķinu nav nekādu sūdzību (ņēmu dekoderu uz nomaksu bez pirmās iemaksas un to man piegādāja manā dzīvesvietā par 6Ls)
To naudiņu pieskaitīja klāt pie pirmā rēķina.Domāju ka problēma ir tajā ka daudzi pērk šos dekoderus Maximā vai Rimi bet vajadzētu pirkt elektropreču veikalā jo tur zina ko tirgo.

L Likumsargs 23.05.2010

Nevajag vainot savā stulbumā citus!
Pirmkārt, pilnīgi pareizi, ka ja jūs pārtraucat pakalpojumu lietošanu, jums ir jānodod karte atpakaļ. Tāpēc jau tā ir īres maksa, nevis pirkuma maksa! Otrkārt, ja pārtraucat lietot pakalpojumu, jums tā karte tāpat neder. Kur tad jūs viņu izmantosiet!
Viasat ar pieprasa kartes atpakaļ, ja pārtraucat ar viņiem līgumu un tur ar jūs maksājāt katru gadu par kartes nomu, pat bankai jūs maksājat par karti katru gadu! Ko bļaustāties!
Negribat virszemes TV, lūdzu, ņemiet Mājas paku3 (TV, telefons un internets), viss kopā pa 29Ls! Kādas problēmas!
*************************************************************************************************************
Kas tā par modi!?
Vispirms uzmanīgi izlasiet līgumu un tad ceļat traci!
Latviešiem jau ir tāda mode-lai slēptu savu stulbumu, gatavs visas vainas novelt uz citiem!
Kā liecina statistika, tad 99, 9% gadījumu pats vien vainīgs ir!

I Inita 24.05.2010

Digitālā un Virszemes TV ir divas dažāds TV. Un Lattelecom Tv, i-nets ir pats labākais un pieņemākais!!! Es arī lietoju digitālo TV un i-netu..Mani patīk! Nekādu problēmu...uz 177 nav nācies zvanīt :)

N Neimane 06.06.2010

Nezinu, nezinu, man kaimiņi apkārt sūdzas par lattelekoma dekoderiem. Nepietiek, ka nav normāls attēls, arī sagaidīt nevar meistarus, kad tos izsauc. Beigās vēl pasaka: ko ūs te latgalē vispār gribat. Mēs ar vīru nu jau kādu mēnesi skatamies viasat un pat nemanījam, ka pirmais jūnijs garām. Nekadu problēmu!

D Driķis 11.06.2010

Atkarīgs no vēlmēm un novietojuma. Ja domā skatīties tikai LV1 un Ltv7 un bildes kvalitāte nav svarīga un atrodas tuvu TV tornim, tad var ņemt Lattelecom, bet citādi jāņem VIASAT. Ja paņem zelta paketi, tad vispār no rīta līdz vakaram ir ko skatīties! :)

H Hizzo 11.06.2010

-> Driķis Protams, protams par 2 gadu līgumu ar summu >400 Ls, nekas cits i neatliks kā 24h diennaktī blenzt golfu vai filmas zviedru valodā :). 24*15, 50+2*10(karte)+16, 60 (pieslēgums) = 408, 60 Ls par līguma darbības laiku ar soda naudu līguma laušanas gadījumā 60% no līguma atlikušās summas.

Z Zemene 26.07.2010

-> Hizzo Nav obligātio jāskatās golfs vai filmas zviedru valodā, Viasat piedāvā daudzus lieliskus kanālus, piemēram, paņemot zelta paketi var skatīties TV1000 un TV1000 Action, kā arī Viasat Sport Baltic. Tur rāda arī ko vairāk. Un, ja paņem sudraba paketi, tad dokumentālie kanāli - Viasat Nature, History un Explorer. Spēj tikai visu noskatīties!