www.sudzibas.lv Vipmode neatdod naudu par nepiegādāto preci

Vipmode.lv - neatdod naudu par nepiegādāto preci

Atkārtoti:

DAINA KRILOVA.
personas kods:
160240-10905

Citējot Internetveikals VIPMODE.LV :
Jā, Daina, protams izdarīsim tā! Nodošu informāciju grāmatvedei, šīs nedēļas laikā to saņemsiet.
Patīkamu vakaru vēlot,

DAINA KRILOVA.
personas kods:
160240-10905
Labdien, Daina.
Paldies, ka ar mums sazinājāties. Kā redzu, Jūsu pasūtījums netika izsūtīts, jo pasūtītā prece bija pagājušās sezonas piedāvājuma, šajā sezonā šī prece vairāk nav pieejama, vienkārši nebija izņemta no preču kataloga.
Vai izvēlēsieties citu/as preci vietā?
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz Jūsu sapratni.
Ar patiesu cieņu,
www.vipmode.lv komanda!

2015. gada 26. novembris 15:44 daina krilova rakstīja:
Labdien, Daina.
Pasūtījuma nr. 05881 apmaksu esam veiksmīgi saņēmuši. Paldies!
Jūsu pasūtijums tika izsūtīts uz jūsu norādīto adresi no ražotāja/izplatītāja. To saņemsiet 15-30 dienu laikā, kopš saņēmāt šo vēstuli.Lasīt sīkāk...

Paldies,ka iepirkāties pie mums. Ja ir kādi jautājumi,tad droši sazināties ar mums.

P.s. Ja pastā (vai uz aicinājuma) prasa maksājuma apliecinošus dokumentus vai maksāt nodokli, lai izņemtu pasūtījumu, tad, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs visu nokārtosim!

Uz veiksmīgu sadarbību,
www.vipmode.lv - interneta veikals!

Kad beiksies tada krapsanas?Mans pasutijums Nr.06224 kuru apmaksaju 2015.g.novembri vel lidz sim nav sanemts.Uz tel.Nr.253 331 85 neviens neatbild!!!Krapnieki!!!Neticiet,lai pec tam nenozelotu!

A Alvis Vilemsons 14.01.2016

Viss normāli, man arī neatnāca - laiks un nauda pazaudēta ;d Protams uz nummuru un epastu neatbild.

D Daina Bērziņa 12.02.2016

Paldies Vipmode.lv par atpakaļ pārskaitīto naudu! Piedodiet,ka pārpratuma dēļ sagādāju neērtības!
Ar cieņu
Daina Krilova.

D Dace _ Kaspars 27.03.2016

Sveiki ari es esu uzrāvies uz krapniekiem....pasutīju preci un paliku bez naudas meginu sazināties-klusums...iesaku nekavejoties ari parejiem griesties policijā lai sanem sodu par krapniecību....lai pasez cietumā un padomā

S Saule 01.04.2016

si vipmode.lv...butu zinajusi agrak,ka sada cakaresanas,nebutu neko sutijusi.

S Sawwllee 02.05.2016

Pasūtīju LED botes,ir samaksāts par tām,bet tās netiek sūtītas.Zvanot norādītajam numuram parādās ,ka numurs neeksistē.

B BungeeDona 28.06.2016

Man tieši tas pats, bet ko darīt? Kam lai ziņo par šo iestādi?

S Saule 30.06.2016

Es vinjiem raxtiju inboxa katru dienu vestules,lai suta naudu atpakal..pec menesa man ieskaitija konta 24 euro atpakal